Maikls Bīzlijs: ”Lakers” būs komanda, kas pati noteiks savu likteni

Lebrons Džeimss, Lonzo Bols, sportazinas.com
Lonzo Bols un Lebrons Džeimss - komandas biedri "Lakers" kreklā nākamsezon.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” jaunieguvumus Maikls Bīzlijs, kurš aizvadītajā sezonā Ņujoras ”Knicks” spēlēja kopā ar Kristapu Porziņģi, uzsvēra, ka ”Lakers” komanda būs gatavības pilna laukumā cīnīties.

“Es domāju, ka ”Lakers” būs komanda, kas noteiks pati savu likteni. To noteikts, cik smagi strādāsim un, cik daudz būsim gatavi upurēt gan fiziski, gan mentāli. Netaisos liktu kāju savā mutē un teikt, ka uzvarēsim pamatturnīrā 25 vai 75 spēles. Nē! Taču esmu pārliecināts, ka mūsu komandā ir puiši, kuri basketbolu vēlas spēlēt pareizajā veidā un vēlas uzvarēt, kā arī smagi strādāt. To uzsverot, es domāju, ka gada beigās būsim tur, kur gribējām,” pauda ”Lakers” spēka uzbrucējs.

Savulaik ar otro numuru 2008. gada NBA draftā izvēlētais Bīzlijs aizvadītajā sezonā “Knicks” kreklā piedalījās 74 mačos (30 starta pieciniekā), demonstrējot statistiski labāko sniegumu kopš 2011. gada. Maikls caurmērā 22,3 minūtē izcēlās ar 13,2 punktiem (metieni no spēles 50,2%) un 5,6 atlēkušajām bumbām.

“Lakers” šīs starpsezonas vērtīgākais papildinājums neapšaubāmi ir visas līgas superzvaigzne Lebrons Džeimss, kurš ar klubu noslēdza vienošanos uz nākamajām četrām sezonām. Tāpat vienību papildinājuši Džaveils Makgī, Ražons Rondo un Lenss Stīvensons, kā arī spēka uzbrucējs Maikls Bīzlijs. Četri minētie kungi noslēguši viena gada līgumus.

Tikmēr saspēles vadītājs Ražons Rondo iezīmēja, ka ir gatavs palīdzēt gados jaunajam pozīcijas partnerim Lonzo Bolam: “Esmu gatavs palīdzēt Lonzo attīstīties, cik daudz tas vajadzīgs. Ja Lonzo dosies starta sastāvā, tad es būšu pilnā gatavībā komandai palīdzēt no soliņa.”

Losandželosas klubs, kurš aizvadītajā sezonā tika pie 35 uzvarām, noslēdzot sezonu 12. vietā Rietumos, ”play-off” turnīram nekvalificējās jau piekto sezonu pēc kārtas.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar