Maiņa izglāba dzīvību – Levertam pēc vēža konstatēšanas veiksmīgi veikta operācija

26/01/2021 23:34

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Indiānas “Pacers” spēlētājam Karisam Levertam pēc kreisās nieres karcinomas konstatēšanas veiksmīgi veikta operācija un audzējs ir izņemts. Turpmāka ārstēšana viņam nebūs nepieciešama, pavēstījusi basketbolista pārstāvētā vienība.

Jau vēstīts, ka Levertam pēc obligātajām medicīniskajām pārbaudēm, kuras bija nepieciešams veikt pirms pievienošanās jaunajam klubam, tika atklāts neliels veidojums nierēs. Viņš bija iespaidīgās Džeimsa Hārdena maiņas sastāvdaļa, kā rezultātā basketbolists no Bruklinas “Nets” pārcēlās “Pacers”. Pirms pievienošanās Indianas komandai Levertam magnētiskā rezonanse uzrādīja neplānotas veselības likstas.

“Levertam tā, iespējams, bija dzīvību glābjoša maiņa,” raksta “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija. Sportistam līdz testu veikšanas brīdim nebija nekādu simptomu un viņš jutās labi. Ņemot to vērā, var secināt, ka audzējs, visdrīzāk, tika atklāts agrīnā stadijā. Džeimsa Hārdena nevēlēšanās karjeru turpināt Hjūstonā un “Nets” lielā vēlme viņu iegūt rezultējās maiņā, kas palīdzēja Leverta dzīvībai.

Šobrīd Leverta prombūtnes laiks nav zināms, bet basketbolists izteicies, ka veselība noteikti ir svarīgaka par basketbolu. “Man nebija nekādu simptomu, es vienkārši aizvadīju mačus. Šosezon vēl nebiju izlaidis nevienu spēli un jutos 100% vesels. Tātad šis maiņas darījums atklāja un parādīja to, kas notiek manā ķermenī. Tāpēc esmu pateicīgs, zinot, ka šī maiņa, iespējams, izglāba mani ilgtermiņā.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…