Mājas sienas bez faniem nepalīdz – Indrašis un “Dynamo” iekļūst nākamajā kārtā

12/03/2020 20:59

Latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Dynamo” svinēja uzvaru Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla sestajā mačā, papildlaikā pārspējot Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak” ar 3:2 un triumfējot visā sērijā ar 4-2.

Spēlētāju drošības dēļ mačs norisinājās bez skatītājiem. Tā laika kļuvis zināms, ka, ja sērijā būs nepieciešama septītā spēle, tā arī tiks aizvadīta bez līdzjutējiem.

“Dynamo” ātri atklāja rezultātu – septītajā minūtē precīzs bija Vladimirs Brjukvins. “Spartak” panāca izlīdzinājumu pamatlaika vidū, atzīmējoties Robertam Hanzlam.

Savukārt īsi pirms otrā pārtraukuma Aleksandrs Hohlačovs izvirzīja “Spartak” vadībā – 2:1. Trešajā periodā Andrē Pētersons guva otros vārtus “Dynamo” labā – 2:2. Pusotru minūti pirms sirēnas Indraša pārstāvētā “Dynamo” palika mazākumā, ko spēja izturēt. Pēc 60 nospēlētajām minūtēm uz tablo bija divi divnieki.

Papildlaiks ilga 3:16 minūtes, uzvaras vārtus guva viens no “Dynamo” līderem Dmitrijs Jaškins, Indraša pārstāvētajai vienībai svinot uzvaru arī visā sērijā ar 4-2.

Indrašis šajā mačā laukumā pavadīja 18:16 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un divas reizes stājās ripas ceļā. “Spartak” uzbrucējs Karsums 12:50 minūšu laikā pielietoja sešus (!) spēka paņēmienus, savukārt Daugaviņš viņam atvēlētajās 14:15 minūtēs bloķēja vienu metienu.

“Dynamo” spēja salauzt šīs sērijas tradīciju, svinot uzvaru pretinieku laukumā. Pirms tam visos piecos mačos pārāki bijuši mājinieki.

Līdz ar to kļuvuši zināmi visi konferenču pusfinālu pāri. Rietumos “Dynamo” spēkosies ar Maskavas CSKA, bet Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” – ar Sanktpēterburgas SKA. Savukārt Austrumos paredzēts derbijs starp Ufas “Salavat Yulaev” un Kazaņas “Ak Bars”, bet otrajā pārī spēlēs Nursultanas “Barys” un Novosibirskas “Sibir”. Pirmie mači tiks aizvadīti 17. martā.