Mājiniece Brazīlija “Copa America” sāk ar pārliecinošu uzvaru pār Bolīviju

15/06/2019 12:16

Naktī uz sestdienu “Copa America” turnīra atklāšanas spēlē mājiniece Brazīlijas futbola izlase ar 3:0 (0:0) pārliecinoši apspēlēja Bolīvijas nacionālo valstsvienību.

Brazīliešiem jau no pirmajām minūtēm piederēja iniciatīva, kas rezultējās ar 12 sitieniem vārtu virzienā pirmajā puslaikā, taču vārtus gan mājiniekiem neizdevās gūt.

Otrā puslaika ievadā pēc spēlēs ar roku soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz bolīviešu vārtiem. To veiksmīgi, raidot bumbu vārtu apakšējajā stūrī, realizēja Filipe Kutinju.

Turpinājumā trīs minūtes vēlāk Kutinju pēc teicamas Roberto Firminu piespēles no tuvas distances raidīja bumbu vārtos ar galvu un panāca jau 2:0. Mača izskaņā Evertons pēc teicama individuālā reida no distances spēcīgi un netverami raidīja bumbu vārtos un pielika mačam punktu.

Jau ziņots, ka Brazīlijas izlasei potītes savainojuma dēļ palīdzēt nevar lielākā zvaigzne Neimars, kuram traumas dēļ jāizlaiž vismaz četras nedēļas.

“Copa America” sacenšas desmit spēcīgākās Dienvidamerikas izlases, kā arī Japāna un 2022. gada Pasaules kausa rīkotāja Katara.

Pirms trim gadiem “Copa America” turnīrā triumfēja Čīle.