Majone ar trim punktiem kaldina “Dinamo” uzvaru Ķīnā

16/09/2018 12:35
Metjū Majone, Sportazinas.com

Ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs izcīnījusi Rīgas “Dinamo” vienība, kas viesos Šanhajā ar 4:2 apspēlēja vietējo “Kuņluņ Red Star” komandu. Ar trim rezultativitātes punktiem (1+2) izcēlās itāļu izcelsmes kanādietis Metjū Majone.

Mača pirmo periodu rīdzinieki aizvadīja eksplozīvi – astotajā minūtē savus pirmos vārtus sezonā guva vien 19 gadus vecais Emīls Ģēģeris, kamēr trešdaļas noslēgumā vairākumā vadību dubultoja soms Matiass Mītinens, kamēr jau 3:0 pēcāk panāca Metjū Majone.

Diemžēl otrajā periodā sniegumā krietni vien pielika “Red Star” hokejisti, kas līdz tā 12. minūtei bija pietuvojušies līdz nieka vienu vārtu atstatumam – 2:3. Perioda noslēgumā savu vārdu gan atkal teica Mītinens, atgūstot rīdziniekiem rezervi vadībā – 4:2.

Noslēdzošā trešdaļa pagāja ar vairākiem noraidījumiem, saspringtā cīņā rezultātam tomēr nemainoties un “Dinamo” izcīnot uzvaru ar 4:2.

33 metienus šodien Latvijas komandas rindās atvairīja krievu vārtsargs Timurs Biļalovs.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs jau rītdien Habarovskā, kur plkst. 12:30 pēc Latvijas laika eksaminēs vietējo “Amur”.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā “Dinamo” ar sešās spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem atrodas augstajā trešajā vietā.