Hārtlija vadītā “Avangard” apspēlē Kalniņa “Jokerit”, Majone “Kunlun Red Star” rindās debitē rezultatīvi

03/09/2019 22:41

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omsaks “Avangard” pārspēja Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit” vienību.

“Avangard” viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) apspēlēja “Jokerit” komandu, kuras vārtos šodien stājās Kalniņa konkurents Anti Niemi.

Pirmā perioda trešajā minūtē Villes Pokas metienu vārtu priekšā pielaboja Aleksejs Potapovs. Trešajā trešdaļā Kodijs Fransons raidīja ripu vārtu virzienā, kur tā atsitās pret “Jokerit” spēlētāja slidu un ielidoja vārtu devītniekā. Perioda 17. minūtē Miko Lehtonens samazināja rezultāta starpību. Divas sekundes pirms pamatlaika beigām Pāvels Dedunovs raidīja ripu tukšos vārtos – 3:1.

Tikmēr bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” aizsargs Metjū Majone jaunājā vienībā Pekinas “Kunlun Red Star” debitēja ar uzvaru un rezultatīvu piespēli.

Pekinas komanda savās mājās pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (1:0, 2:1, 0:2, 1:0) pārspēja Ufas “Salavat Yulaev” klubu.

Pirmā perioda vidū skaitliskajā vairākumā pēc Majones metiena ripas virzienu vārtu priekšā mainīja Ādams Kreknels.

Otrās trešdaļas ievadā “Salavat Yulaev” uzbrucējs Dmitrijs Kugrašovs skaitliskajā vairākumā pēc izcilas Ņikitas Sošņikova piespēles meta ripu netverami Pekinas komandas vārtu tīklā. Perioda turpinājumā Vojteks Voļskis pretuzbrukumā atjaunoja vadību “Kunlun Red Star” komandai, bet trešdaļas izskaņā Voļskis skaitliskajā vairākumā panāca jau 3:1.

Trešā perioda piektajā minūtē Tēmu Hartikainens apslidoja vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minumam. Mača trešā nogriežņa vidū Sošņikovs izslidoja vārtu priekšā un raidīja ripu vārtu augšējā daļā, izlīdzinot rezultātu.

Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās mājinieki, uzvaras vārtus gūstot Žilbēram Brulē.

Citos mačos Novosibirskas “Sibir” savās mājās ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Habarovskas “Amur”, bet Nursultanas “Barys” savā laukumā ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Vladivostokas “Admiral”. Savukārt pērnā gada čempione Maskavas CSKA savā laukumā pēdējā minūtē izrāva uzvaru pamatlaikā ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) pār Kazaņas “Ak Bars”.

Trešdien Rīgas “Dinamo” savā laukumā tiksies ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kur kā galvenā trenera asistents strādā leģendārais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš.