Makabu vēlas cīnīties ar Briedi par titulu žurnāla “The Ring” versijā

08/01/2021 12:32

Kongo Demokrātiskās Republikas bokseris Ilunga Makabu 2021.gadā cīņā par pasaules čempiona titulu žurnāla “The Ring” versijā vēlas tikties ar latviešu bokseri Mairi Briedi, sportistu šonedēļ citē “The Ring”.

Makadu saka, ka viņa promoters un menedžeris izlems boksera likteni 2021.gadā. “Vēlos brīdināt savus nākamos pretiniekus, ka arī 2021.gada beigās būšu čempions. Turklāt šogad vēlos cīnīties arī par pasaules čempiona titulu žurnāla “The Ring” versijā,” Makadu ieskicē savas vēlmes.

Šajā versijā pasaules čempions šobrīd ir Briedis, kuram pieder arī pasaules čempiona josta Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) versijā. Pasaules čempions smagajā svarā prestižākajā Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā, kuras čempions savulaik bija Briedis, Makadu šobrīd “The Ring” versijā ieņem trešo vietu pasaules rangā aiz Latvijas boksera un kubieša Juniera Dortikosa.

Pagājušā gada janvārī Makadu cīņā par vakanto WBC versijas pasaules čempiona titulu 12 raundos pārspēja poli Mihalu Cešlaku, bet decembra vidū viņš titulu aizstāvēja ar nokautu septītajā raundā pret nigērieti Olanrevadžu Durodolu.

“Esmu laimīgs, jo esmu ieguvis un veiksmīgi aizstāvējis čempiona jostu un kļuvis par vienīgo afrikāni, kurš aizstāvējis WBC titulu 2020.gadā,” kreilis Makabu saka sarunā ar “The Ring” žurnālistu. “Pret Durodolu gatavojos ar cieņu, un cīņa ritēja saskaņā ar cīņas plānu.”

33 gadus vecais Makabu līdz šim uzvarējis 28 no 30 cīņām, 25 no tām beidzot ar nokautu. Brieža kontā 28 cīņās ir 27 panākumi, no kuriem 19 gūti ar nokautu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…