Makdeividam četri punkti, “Oilers” iemet septiņas ripas “Wild” vārtos (VIDEO)

08/12/2018 10:58

Piekto uzvaru pēdējās sešās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs izcīnījusi nesen treneri nomainījusī Edmontonas “Oilers”, kas ar 7:2 sagrāva Minesotas “Wild”. Ar četriem rezultativitātes punktiem izcēlās mājinieku līderis Konors Makdeivids.

Pamatus uzvarai “Oilers” ielika jau pirmajās minūtēs – līdz devītajai minūtei naftinieki bija iekrājuši iespaidīgu trīs vārtu pārsvaru – 3:0. Markuss Folinjo “Wild” labā līdz perioda noslēgumam vienus vārtus gan spēja atgūt – 1:3.

Rezultāts nemainījās līdz pat noslēdzošajai trešdaļai, kurā atkal dominēja mājinieki, gūstot vēl četrus vārtus un izcīnot uzvaru ar 7:2. Divi precīzi raidījumi vācieša Leona Draizaitla rēķinā.

Savukārt neveiksmes turpina vajāt Sanhosē “Sharks” komandu, kas viesos ar 2:3 atzina Dalasas “Stars” pārākumu. Mājinieku vārtsargs Bens Bišops atvairīja 41 no 43 haizivju izdarītajiem metieniem.

Negaidītu panākumu izbraukumā svinējusi sezonu slikti iesākusī Sentluisas “Blues”, kas, pateicoties pieredzējušā Aleksandra Stīna gūtajiem vārtiem, ar 1:0 apspēlēja spēcīgo Vinipegas “Jets”.

Visbeidzot piecu uzvaru sērija pārtrūka Anaheimas “Ducks” hokejistiem, kas mājās ar 1:4 atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu. Viesi izdarīja teju divreiz vairāk metienu pa pretinieku sargātajiem vārtiem (36:19).