Makdeivids pagarina punktu sēriju, “Oilers” svin piekto uzvaru (VIDEO)

23/10/2021 09:20
Konors Makdeivids

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās četras spēles. Vienā no tām Edmontonas “Oilers” ar 5:3 apspēlēja Vegasas “Golden Knights”, svinot piekto uzvaru pēc kārtas.

Uzvaras vārtus Kanādas kluba labā guva Zeks Kasians, kurš 45. minūtē panāca 4:3, savukārt 12 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas Leons Draisaitls guva piektos vārtus – 5:3. “Oilers” šosezon vēl nav zaudējusi – komandas kontā ir pieci panākumi.

Ar divām piespēlēm uzvarētāju rindās atzīmējās Konors Makdeivids, kurš piecās spēlēs sakrājis 13 (6+7) punktus un lietderību +3. Katrā no pieciem mačiem viņam vismaz divi punkti.

Tikmēr Dalasas “Stars” papildlaikā ar 3:2 pārspēja Losandželosas “Kings”. Izšķirošos vārtus overtaima piektajā minūtē guva uzbrucējs Deniss Gurjanovs, ar 1+1 atzīmējās Tailers Segins. Jāatzīmē, ka karaļi izdarīja 45 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr “Stars” uzvarai pietika ar 23 metieniem.