Makdeivids par 0-2 pret “Panthers”: Ar nepacietību gaidu, ka cilvēki par mums atkal šaubīsies

11/06/2024 11:39
Nokopēts
Konors Makdeivids

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas “Oilers” superzvaigzne Konors Makdeivids un galvenais treneris Kriss Knoblauhs pēc piedzīvotā zaudējuma Stenlija kausa finālsērijas otrajā spēlē pret Floridas “Panthers” snieguši savus komentārus par maču.

Jau vēstīts, ka “Oilers” aizvadītajā naktī ar 1:4 zaudēja “Panthers”, kas sērijā panāca 2-0 savā labā. Edmontonas komanda tādējādi atkal nonākusi visai smagā situācijā – jau “play-off” otrajā kārtā pret Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvēto Vankūveras “Canucks” tā bija iedzinējos gan ar 1-2, gan ar 2-3, pēcāk spējot triumfēt sērijā, kā arī konferences finālu pret Dalasas “Stars” vienību “Oilers” sāka ar diviem zaudējumiem trīs spēlēs.

“Tas ir aizraujoši,” par iepriekšējām grūtībām un 0-2 duelī pret Floridas vienību teica “Oilers” līderis Makdeivids, kurš finālsērijā vēl nav ticis pie punktiem. “Tā ir vēl viena iespēja mūsu komandai sanākt kopā un atrast veidu, kā no šīs situācijas izrāpties. Neviens negaidīja, ka būs viegli, visam ir jābūt grūtam, tāpēc vēlos redzēt, kāda ir mūsu komanda. Esmu sajūsmā par iespēju cīnīties ar grūtībām, ar nepacietību gaidu, ka cilvēki par mums atkal šaubīsies. Kad esam piespiesti pie sienas, jūtamies labi.”

“Oilers” finālsērijā līdz šim guvusi tikai vienus vārtus, turklāt neizmantoti palikuši visi septiņi vairākumi. “Mums šķiet, ka esam spēlējuši pietiekami labi, lai sērijā būtu neizšķirts, taču tā vienmēr nenotiek,” pārliecināts bija “Oilers” stūrmanis Knoblauhs. “Mums vienkārši ir jāiet no spēles uz spēli, bet es neredzu iemeslu panikai vai darīt kaut ko drastisku. Ja būtu uzvarējuši vienu no šīm spēlēm, mēs būtu ļoti priecīgi, tāpēc nevēlos uztraukties par to, ka esam iedzinējos un mums ir lielas problēmas. Mums tikai ir jāuzvar nākamā spēle.

“Panthers” vēlreiz uzvar savā laukumā un dubulto pārsvaru Stenlija kausa finālā

TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām