Makdeivids parāda līdera dotības un papildlaikā ieved “Oilers” konferences finālā (VIDEO)

27/05/2022 08:15
Edmontonas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņas spēles. Vienā no tām Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 5:4 papildlaikā pieveica Kalgari “Flames”, uzvarot visā sērijā ar rezultātu 4-1.

Pirmajā periodā “Flames” vadībā izvirzīja uzbrucējs Endrū Mandžiapane, bet otrās trešdaļas ievadā Kalgari komandas pārsvaru palielināja Mikaels Baklunds. Perioda turpinājumā “Oilers” hokejisti sameta trīs vārtus un to izdarīja Darnels Nērss, Jesse Puljujarvi un Zeks Haimens.

Ar to gan vārtu birums otrajā periodā nebeidzās, jo divus golus pēc kārtas iemeta “Flames” spēlētāji Džonijs Gudro un Kalle Jarnkroks, bet neizšķirtu uz rezultāta tablo atkal panāca Edmontonas vienības aizsargs Evans Bušards. Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs vārti netika gūti, bet pagarinājuma piektajā minūtē “Oilers” uzvaru pēc Leona Draizaitla piespēles atnesa Konors Makdeivids.

Citā duelī Karolīnas “Hurricanes” ar rezultātu 3:1 apspēlēja Ņujorkas “Rangers”, sērijā izvirzoties vadībā ar 3-2. Uzvarētāju labā savu gūto vārtu kontu papildināja Vincents Tročeks, Teuvo Tervainens un Andrejs Svečņikovs, bet zaudētājiem skaitlisko vairākumu realizēja Mika Zibanejads.