Makdeivids: Vēlos, lai manu vārdu atcerētos hokeja vēstures grāmatās

08/04/2023 15:15
Nokopēts
Konors Makdeivids

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Edmontonas “Oilers” kapteinis un visas līgas zvaigzne Konors Makdeivids intervijā NHL preses dienestam dalījies pārdomās par savu nākotnes vietu hokeja vēsturē.

“Galu galā es vēlos, lai manu vārdu atcerētos hokeja vēstures grāmatās un lai es būtu tur kopā ar visu laiku izcilākajiem,” atklāja  Makdeivids. “Ziniet, kopā ar tādiem puišiem kā Veins Greckis, Mario Lemjē un Bobijs Ors, un vēl citiem, kurus es palaidu garām. Protams, tas ir tas, ko es vēlos.”

Makdeivids uzsver, ka, lai tas notiktu, ir jābūt arī komandas panākumiem. Pēc viņa domām, iespaidīgi skaitļi statistikas ailēs nepadara hokejistu par vienu no izcilākajiem. “Manuprāt, lielākais kompliments šajā spēlē ir būt pazīstamam kā uzvarētājam, vai ne?” turpināja kanādietis. “Tu skaties uz Sidniju Krosbiju, Džonatanu Teivzu, [Veinu] Grecki.. visi šie puiši ir uzvarētāji.”

Jāatzīmē, ka savas karjeras laikā Greckis četras reizes palīdzēja “Oilers” izcīnīt Stenlija kausu, Krosbijs to paveicis trīs reizes ar Pitsburgas “Penguins”, bet Teivzs ar Čikāgas “Blackhawks” izcīnīja trīs čempionu titulus.

“Tev ir jābūt uzvarētājam, lai būtu kopā ar labākajiem no labākajiem,” viedokli pauda Makdeivids, “Un galu galā, kā jau teicu, es vēlos būt tur. Mums [kā komandai] ir visi instrumenti — tas ir atkarīgs tikai no mums.”

Šobrīd labākais Edmontonas kluba sasniegums kopā ar Makdeividu ir Rietumu konferences fināla sasniegšana 2021./22.gada sezonā, kad “Oilers” četrās spēlēs atzina turpmāko Stenlija kausa čempionu Kolorādo “Avalanche” pārākumu.

Šosezon 27 gadus vecais kanādietis kļuva par pirmo spēlētāju 27 gadu laikā, kurš NHL sezonā guvis vairāk nekā 140 punktus. Patlaban Makdeivids 79 spēlēs izcēlies ar 148 (62+86) rezultativitātes punktiem un ir pārliecinošs visas līgas līderis gūtajos vārtos un punktos.

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām