Makgregora tēvs: Konors salauzīs Habibam galvaskausu

Konors Makgregors, Sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP/LETA

“Ultimate Fighting Championship” () zvaigznes Konora Makgregora tēvs Tonijs intervijā sacījis, ka viņa dēls salauzīs Habibam Nurmagomedovam galvaskausu.

“Viņš ir lēns, gauss un paredzams. Un viņam nav izredžu pret Konoru, kurš ir optimālajā formā. Kad Konors cīņās, viņš ir spēcīgs un ātrs. Habibam nav, ko likt pretī. Viņam nav izredzes aizcīnīties līdz otrajam raundam. Nurmagomedovs nespēs manu dēlu noturēt, un Konors viņam salauzīs galvaskausu,” sacīja Tonijs Makgregors.

Jau vēstīts, ka augusta sākumā UFC paziņoja, ka ilgi gaidītā cīņa par čempionjostu vieglajā svarā starp Nurmagomedovu un Makgregoru būs “UFC 229” pasākuma nagla, tai norisinoties 6. oktobrī “T-Mobile” arēnā Lasvegasā .

Pagājušajā nedēļā asi izteicās par savu pretinieku: “Pateikšu tev savu atrašanos vietu – esmu tepat, tavā acu priekšā. Dari kaut ko! Dari! Jā, tu neko nedarīsi,” tā skan tikai viens no neskaitāmajiem Makgregora veltījumiem Nurmagomedovam. Ja tu būtu izkāpis no tā autobusa, tu jau būtu miris. Tu būtu miris, bet es būtu cietumā.”

Makgregors pēdējo reizi UFC ringā kāpa 2016. gadā, uzvarot Ediju Alvaresu un iegūstot vieglā svara kategorijas titulu, savukārt Nurmagomedovs “UFC 223” šova ietvaros uzveica Alu Jakvintu, iegūstot Makgregoram iepriekš atņemto titulu, jo Konors pārāk ilgi to neaizstāvēja. Nurmagomedovs visās līdzšinējās 26 UFC cīņās guvis tikai uzvaras.

Tiek ziņots, ka uz gaidāmo Makgregora-Nurmagomedova cīņu jau pārdoti 2,5 miljoni “pay-per-view” interneta translācijas abonementi, katram fanam par to maksājot aptuveni 60 dolārus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par