Makgregoram par uzbrukumu bārā būs jāstājas tiesas priekšā

Konors Makgregors un Džo Rogans, sportazinas.com
Konors Makgregors un UFC komentētājs Džo Rogans | Foto: UFC

Kādreizējam “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonim Konoram Makgregoram par iepriekš paveikto uzbrukumu bārā Dublinā būs jāstājas tiesas priekšā, ziņo prestižais Ziemeļamerikas medijs ESPN.

Jau ziņots, ka medija TMZ rīcībā nonāca video, kurā redzams, ka Makgregors šī gada 6. aprīlī iesit pa galvu kādam vecākam vīrietim, taču viņu pēc tam nodzen malā apkārt esošās personas.

ESPN ziņo, ka Makgregors saņēmis pavēsti ierasties Dublinas tiesā 11. oktobrī. Medijam to apstiprinājis viņa pārstāvis Karens Keslers. Tikmēr cits medijs “Independent” iepriekš vēstīja, ka Makgregoram var draudēt sešu mēnešu cietumsods, kas ir maksimālais soda apmērs par šāda nozieguma izdarīšanu, kā arī naudas sods.

TMZ rakstīja, ka Makgregors ieradies bārā un gatavojies visiem uzsaukt viņa paša “Proper Twelve” viskiju, taču kāds kungs no tā atteicies. Makgregoru tas neapmierināja un viņš izpildīja sitienu pa vīrieša galvu.

Makgregors 2018. gada oktobrī savā līdz šim pēdējā UFC duelī ceturtajā raundā piekāpās krievu UFC zvaigznei Habibam Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Viņš arī paziņoja par karjeras beigām, taču tas nebija viennozīmīgi, jo sportists, iespējams, vēl atgriezīsies UFC apritē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par