Makgregors aizlūdz par sava lielākā ienaidnieka kritiskā kondīcijā esošo tēvu

Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Konors Makgregors | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () slavenais cīkstonis apliecinājis, ka spēj būt arī iejūtīgs.

Vēl pirms dažām dienām Makgregors savu lielāko ienaidnieku oktagonā Habibu Nurmagomedovu nosauca par nobijušos žurku, taču šodien paudis atbalstu viņa tēvam, kurš ir kritiskā kondīcijā.

Proti, Habiba tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs atrodas slimnīcā Maskavā un viņš esot komā, jo cieš no pneimonijas izraisītām komplikācijām.

“Aizlūdzu par to, lai Abdulmanapam Nurmagomedovam izdodas izveseļoties,” raksta Makgregors “Šis vīrs ir izaudzinājis ļoti daudzus pasaules čempionus dažādās cīņas sporta disciplīnās. Viņš ir īsts jauktās cīņas mākslas ģēnijs. Esmu apbēdināts, dzirdot šīs ziņas, un aizlūdzu par Nurmagomedovu ģimeni šajā laikā.”

Pirms dažām dienām Makgregors publiski aizvainoja Habibu, sakot, ka viņš ir “nobijusies žurka” un “cīņas sporta apkaunojums”. Makgregors nāca klajā ar šādiem komentāriem tādēļ, ka bija vīlies, ka Habibs izvairījās komentēt neseno Tonija Fergusona un Džastina Geidži cīņu, kurā teorētiski Geidži vietā bija jābūt Nurmagomedovam, tomēr koronavīrusa Covid-19 ierobežojumu dēļ viņš nevarēja ierasties ASV, lai cīnītos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par