Makgregors atklāj, ka uzvarēt Habibu viņam traucējis savainojums…

Konors Makgregors un Džo Rogans, sportazinas.com
Konors Makgregors un UFC komentētājs Džo Rogans | Foto: UFC

Slavenais īru cīkstonis atkal izteicies par savu pēdējo cīņu, kurā piekāpās Krievijas pārstāvim Habibam Nurmagomedovam. Īrs atklājis, ka pirms dueļa savainojis kāju.

“Trīs nedēļas pirms cīņas salauzu pēdu,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” pavēstījis 30 gadus vecais cīkstonis, kurš aizvadītajā mēnesī kārtējo reizi paziņoja par aiziešanu no cīņas sporta.

“Neskatoties uz to, es devos uz priekšu un izdarīju vakara pēdejos sitienus. Iesitu arī Habiba brālim. Esmu apmierināts kā aizvadīju cīņu, un ko no tās iemācījos: gan par pašu cīņu, gan, svarīgākais, par sagatavošanās posmu. Laiks visu atklās,” intrigu par savu nākotni saglabāja Konors.

Uzreiz pēc abu iepriekšējās cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru (444 tūkstoši eiro) lielu naudas sodu un viņš cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu ASV dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par