Makgregors atsakās no cīņas pret Porjē

12/04/2021 19:01
Nokopēts
Konors Makgregors

Skandalozais “Ultimate Fightning Championship” (UFC) cīkstonis Konors Makgregors (22-5) paziņojis, ka vasarā viņš necīnīsies pret Dastinu Porjē (27-6).

Dueli bija paredzēts aizvadīt 10. jūlijā “UFC264” pasākuma ietvaros. ESPN žurnālists Ariels Helvani ziņoja, ka Porjē piekritis aizvadīt cīņu un pat parakstījis līgumu, arī pats Makgregors savā “Twitter” kontā apstiprināja, ka mačs pret Porjē tiks aizvadīts.

Tagad gan kļuvis zināms, ka Makgregoram būs cits pretinieks, jo īru cīkstonis atteicies doties oktagonā pret Porjē. Par iemeslu esot Porjē apsūdzības Makgregora virzienā par iepriekš atrunātā nosacījuma neievērošanu par 500 000 dolāru ziedošanu Porjē labdarības fondam.

“Tu vienkārši esi laucinieks bez smadzenēm. Laikam neko nesaprotu naudā. Un jā, cīņa tiek atcelta. Es cīnīšos ar kādu citu. Veiksmi tev ar kontraktu. Mana komanda izdarīs visu, lai katrs ziedojums nonāktu līdz mērķim. Par manu dāsnumu zina visi. Tu samaksāsi par savu mēģinājumu apkaunot manu vārdu, tev ir beigas,” uzrakstīja Makgregors savā “Twitter” kontā.

Paša Porjē atbilde bija visai īsa. “OK,” uzrakstīja Dastins un savam tvitam pievienoja video no iepriekšējās cīņas šī gada janvārī, kurā viņš nokautēja Makgregoru, sagādājot īram karjeras piekto zaudējumu. Makgregors cīņas laikā guva labā apakšstilba kaulu savainojumu, kas bija bijis pietiekami nopietns, lai viņš uz kādu laiku saņemtu aizliegumu piedalīties oficiālās cīņās. Sākotnēji tika vēstīts, ka Makgregors nedrīkst aizvadīt dueļus sešus mēnešus, taču viņš no traumas atguvās ātrāk un līdz ar to laika periods tika samazināts.

Porjē, kurš specializējas brazīliešu džiu-džitsu cīņas mākslā, ar Makgregoru cīnījies divreiz. 2014. gadā uzvaru jau pirmajā raundā svinēja Makgregors, bet šogad Porjē revanšējās un uzveica Īrijas atlētu. Porjē šobrīd ir divas uzvaras pēc kārtas, bet Makgregors pēdējo trīs cīņu laikā zaudējis divreiz.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
2.05
3.75
3.3
1.55
4.2
6
2.2
4
2.75
1.28
5.5
11
2.1
-
1.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām