Makgregors bārā Dublinā iesitis pa galvu gados vecākam vīrietim (VIDEO)

Kādreizējais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis nav spējis savaldīties un iesitis pa galvu kādam gados vecākam vīrietim bārā Dublinā.

Medija TMZ rīcībā nonāca video, kurā redzams, ka Makgregors šī gada 6. aprīlī iesit pa galvu kādam vecākam vīrietim, taču viņu pēc tam nodzen malā apkārt esošās personas.

TMZ raksta, ka Makgregors ieradies bārā un gatavojies visiem uzsaukt viņa paša “Proper Twelve” viskiju, taču kāds kungs no tā atteicies. Makgregoru tas neapmierināja un viņš veica sitienu pa vīrieša galvu.

Makgregors tika izmests no bāra un policija uzsāka lietas izmeklēšanu. Līdz šim gan nav zināms, vai kādreizējais UFC pārstāvis saņēmis kādu sodu vai arī izmeklēšana joprojām turpinās.

Makgregors 2018. gada oktobrī ceturtajā raundā piekāpās Habibam Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Viņš arī paziņoja par karjeras beigām, taču tas nebija viennozīmīgi, jo sportists, iespējams, vēl atgriezīsies UFC apritē.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
TKD Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
TKD
Viesis
TKD

Atkal tas lielībnieks iekrīt ar savu uzvedību