Makgregors daudz nevilcinās un izaicina Habibu uz atkārtotu cīņu

Konors Makgregors, Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Konors Makgregors, Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

Kādreizējais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) spīdeklis nav daudz vilcinājies un pēc Habiba Nurmagomedova uzvaras sestdien izaicinājis krievu cīkstoni uz atkārtotu dueli.

“Rezervējiet atkārtotu cīņu Maskavā,” pēc cīņas sociālajā tīklā “Twitter” rakstīja Makgregors, kurš savas karjeras laikā jau vienreiz zaudējis Nurmagomedovam.

Jau ziņots, ka Nurmagomedovs sestdien saglabāja UFC čempiona titulu vieglajā svarā, svinot uzvaru pār amerikāni Dastinu Porjē trešajā raundā.

Savukārt 2018. gada oktobrī Habibs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Habiba UFC karjera joprojām ir perfekta – 28 cīņās tikpat uzvaras, kamēr Porjē 25 uzvarām pievienoja sesto zaudējumu. Tikmēr Makgregors, kurš iepriekš izteicās, ka ir noslēdzis karjeru, karjeras laikā 25 cīņās uzvarējis 21 reizi, bet četras reizes cietis neveiksmes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par