Makgregors drīzumā varētu atgriezties UFC

Dana Vaits un Konors Makgregors, sportazinas.com
Dana Vaits un Konors Makgregors | Foto: Guilherme Cruz/MMA Fighting

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors drīzumā varētu atgriezties “Ultimate Fighting Championship” (), sarunā ar medijiem izteicies UFC prezidents .

Kā zināms, tad 2018. gada oktobrī krievu cīkstonis Habibs Nurmagomedovs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas abi sportisti iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Tas bijusi līdz šim pēdējā Makgregora cīņā un pēc tās viņš paziņoja par karjeras beigšanu.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Vaits atklāja: “Konors vēlas aizvadīt cīņu šī gada 14. decembrī Īrijas galvaspilsētā Dublinā, bet mēs vēlamies, lai duelis notiktu ASV pilsētā Lasvegasā.”

“Tādēļ domāsim, kas notiks tālāk, jo, ja Makgregors nevēlēsies aizvadīt cīņu Lasvegasā, tad viņš noteikti saņems piedāvājumu cīnīties nākamā gada sākumā,” turpināja UFC prezidents.

Makgregors 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Pēdējā cīņa, kurā īrs guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī pār Ediju Alvaresu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par