Makgregors dzimtajā Īrijā tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu

Konors Makgregors, Sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP/LETA

Bijušais “Ultimate Fighting Championship” () čempions divās svara kategorijās , kurš otrdien negaidīti paziņoja par profesionālās karjeras beigām, tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu kādai sievietei pērnā gada decembrī.

Atsaucoties uz četru situācijai tuvu stāvošu personu liecībām, “The New York Times” ziņo, ka kāda sieviete par seksuāla rakstura uzbrukumu decembrī Dublinā apsūdzējusi slaveno Makgregoru. Bijušais cīkstonis janvārī arī tika aizturēts, taču Konoram netika izvirzītas apsūdzības, kā rezultātā 31 gadu vecais Makgregors pēc nopratināšanas drīz vien tika atbrīvots. Tiesa, lietas izmeklēšana vēl turpinās.

Sievietes izvirzītās apsūdzības vēl nav pierādītas, kā arī izmeklēšanas turpināšanās nenozīmē, ka Makgregors ir patiešām veicis šo noziegumu, savukārt Konora advokāts Dublinā neatsaucās uz “The New York Times” lūgumu sniegt komentāru par radušos situāciju.

Iespējamais seksuālais uzbrukums esot noticis viesnīcā “Beacon Hotel”, un par to jau pērn ziņoja Īrijas mediji, tomēr pirms tiek pierādīta personas vaina atbilstoši likumam netika izpausts aizdomās turamā vārdu. Tāpat uzrunātais Īrijas policijas pārstāvis neatklāja, vai par iespējamo uzbrukumu aizdomās tiek turēts tieši Makgregors.

Savu pēdējo UFC cīņu Makgregors aizvadīja pērna gada oktobrī, kad Lasvegasā piekāpās krievam Habibam Nurmagomedovam, bet kopumā UFC karjerā viņam 21 uzvara un četri zaudējumi.

Makgregors slavu iemantoja ne tikai ar darbībām oktagonā, bet arīdzan ar savu neordināro uzvedību. Viņš regulāri pārkāpa robežas, izaicinot savus pretiniekus un iesaistoties vairākos skandālos. Viens no tiem – uzbrukums autobusam, kurā atradās vairāki UFC cīkstoņi, tostarp, Nurmagodemovs, kā arī viņa “rēķinā” piedalīšanās nekārtībās pēc pēdējās cīņas Lasvegasā un uzbrukums faniem un vēl daudz citu skandālu.

Kolorītais īru cīkstonis savulaik pārrakstīja UFC vēsturi, jo vienlaikus bija čempions divās svara kategorijās. Viņš aizvadījis cīņu arī ar pasaules boksa leģendu Floidu Meivezeru, kuram, cīnoties pēc boksa noteikumiem, piekāpās ar tehnisko nokautu 10. raundā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par