Makgregors: Es atgriezīšos, nevaru sagaidīt revanša cīņu

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: UFC

Īru MMA cīkstonis (21-4), kurš šorīt pēc Latvijas laika Lasvegasā ilgi gaidītajā cīņā par “Ultimate Fighting Championship” () čempiontitulu vieglajā svarā piekāpās Krieviju pārstāvošajam Habibam Nurmagomedovam (27-0), ar savu sociālo tīklu starpniecību pavēstījis, ka ir gatavs revanšēties par piedzīvoto zaudējumu.

Kā vēstīts, Makgregora un Nurmagomedova cīņa “T-Mobile” arēnā Lasvegasā noslēdzās ceturtajā raundā, kad kādā no epizodēm krievu sportists spēja satvert Konora kaklu un nelaida to vaļā. Makgregors nespēja izturēt spiedienu un padevās, ļaujot Habibam izcīnīt uzvaru un nosargāt savu čempionjostu UFC vieglā svara kategorijā.

Gana lielu rūgtuma piegaršu cīņai piedeva notikumi pēc tās. Kad Nurmagomedovs pieveica Makgregoru, viņš īra virzienā raidīja vairākus asus vārdus. Pēc tam Habibs pagriezās un sāka runāt ar Makgregora sparinga treneri Dilonu Darisu. Pēc asas vārdu apmaiņas Habibs izlēca no ringa un sāka sist Darisu. Ātri iejaucās apsardzes darbinieki un novilka Habibu nost. Tikmēr “oktagonā” ielēca vairāki Habiba komandas treneri un sāka izdarīt sitienus pret Makgregoru. Atkal ringā ielēca vairāki apsardzes darbinieki un pielika tam punktu.

Pēc cīņas preses konferencē Nurmagomedovs atvainojās par savu rīcību, tomēr arī neslēpa, ka viņa rīcību provocējis pats Makgregors un viņa komanda, pirms cīņas un arī tās laikā ar regularitāti aizskarot viņa ģimeni, valsti un reliģiju. Savukārt īrs pēc piedzīvotā zaudējuma pagaidām nav sarunājies ar medijiem, vien savos Twitter un Instagram kontos solot revanša cīņu.

View this post on Instagram

I’ll be back.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par