Makgregors: Es nokautēšu Porjē 60 sekunžu laikā

11/01/2021 16:25

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis Konors Makgregors (22-4) intervijā portālam “MMA Junkie” paudis savu prognozi par 23. janvārī gaidāmo cīņu pret Dastinu Porjē (22-6).

Jau iepriekš tika ziņots, ka Porjē 23.janvārī Abū Dabī aizvadīs cīņu ar Makgregoru. Zīmīgi, ka šī būs “atbildes cīņa” abu duelim “UFC 178” cīņu šovā 2014.gadā, kur panākumu guva Makgregors.

“Man patīk Dastins. Domāju, ka viņš ir labs cīkstonis,” atzinis Makgregors. “Pat, ja viņš ir lielisks cīkstonis viņš tāpat ir līmeni zem manis. Es nokautēšu viņu 60 sekunžu laikā.”

Īram iepriekš bijušas diezgan precīzas prognozes par viņa gaidāmajām cīņām. Ne vienmēr tās notiek pēc viņa izteiktā plāna, taču visbiežāk tā notiek. Pēc mazāk nekā divām nedēļām pasaule varēs uzzināt, vai atkal Makgregoram būs izrādījusies taisnība.

Makgregors atgriezās MMA 2020. gada janvārī “MMA UFC 246” cīņu šovā, kur viņam bija nepieciešamas tikai 40 sekundes, lai ar tehnisko nokautu pirmajā raundā svinētu uzvaru pār amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….