Makgregors Habibam: Tev atņēma naudu, bet taviem brāļiem uzdauzīja zilas acis

Konors Makgregros, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: Fox Sports/UFC

Kolorītais īru cīkstonis komentējis dagestānieša Habiba Nurmagomedova bildi ar Alu Jakvintu.

Nurmagomedovs ievietojis savā Instagram profilā bildi, kurā raksta saviem faniem, ka jau pavisam drīz viņš atkal būs redzams darbībā, kā arī pateicies tiem par atbalstu.

Savukārt Makgregors pie bildes ierakstījis: “Tev atņēma naudu, bet taviem brāļiem uzdauzīja acis, tu mazā žurka! Lai dzīvo Lasvegasa, mūs gaida interesanta ballīte.

Kā zināms, vēl pavisam nesen Makgregors paziņoja par karjeras beigām.

Savu pēdējo cīņu oktagonā Makgregors aizvadīja tieši pret Nurmagomedovu, kurš īru uzveica ceturtajā raundā, izmantojot ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”).

Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru sodu (441 tūkstosis eiro) un Dagestānas cīkstonis cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Zīmīgi, ka Makgregors savu paziņojumu par karjeras noslēgšanu izdarīja vien pāris stundas pēc tam, kad prezidents Dana Vaits paziņoja, ka īra atgriešanās oktagonā aizkavēsies, jo viņš gribējis piedalīties vakara galvenajā cīņā.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ecko Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Ecko
Viesis

Zīmīgi, ka Khabibs vēl pirms cīņas teica, ka ja viņš vinnēs, tad Macgregors aizies no UFC. Nu re, tā arī bija.