Makgregors Habibu un viņa draugus nosauc par “smirdīgām meldonija žurkām” un izdzēš tvītu

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP Photo/John Locher

Kādreizējais (“Ultimate Fighting Championship”) cīkstonis un šovbiznesa zvaigzne asi kritizējis pašreizējo UFC vieglā svara čempionu Habibu Nurmagomedovu un viņa draugus, taču pēc tam atsaucis savus apvainojumus.

UFC vakar izziņoja, ka “UFC 242” pasākumā Abū Dabī piedalīsies Nurmagomedovs, kā arī vairāki citi Dagestānas Republikas cīkstoņi.

Makgregors ar to nebija apmierināts, jo uzskata, ka daži no šiem sportistiem lieto meldoniju jeb aizliegto vielu, kuru atlēti nedrīkst lietot.

“Komanda – meldonijs! Trīs no viņiem – Islams [Mahačevs], Zubaira [Tuhugovs] un Mairbeks [Taisumovs] jau iepriekš ir pieķerti, lietojot dopingu. Visi viņi ir netīras un smirdīgas žurkas,” rakstīja Makgregors.

Iepriekš pozitīvas dopinga analīzes uzrādīja Tuhugovs un Taisumovs, taču neviens no viņiem nelietoja meldoniju, bet gan citas aizliegtās vielas. Savukārt Habibs nekad savas profesionālās karjeras nav ticis apsūdzēts par iespējamu dopinga lietošanu.

Kādreizējais cīkstonis gan atsauca savus apvainojumus, izdzēšot savu tvītu, tomēr ar ekrānšāviņa palīdzību tika nofiksēts Makgregora ieraksts.

Jau ziņots, ka iepriekš Makgregors 2018. gada oktobrī ceturtajā raundā piekāpās Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu, kļūdams par UFC čempionu divās svara kategorijās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par