Makgregors: Labs šovs, Habib, visu cieņu

Konors Makgregors
Konors Makgregors | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fightning Championship” (UFC) cīkstonis savā “Twitter” kontā komentējis cīņu starp Habibu Nurmagomedovu un Džastinu Geidži.

Jau ziņots, ka vakar cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

“Labs šovs, Habib. Vēl vienu reizi izsaku tev cieņu un līdzjūtību par tēva nāvi. Tev un tavai ģimenei. Ar cieņu, Makgregori.”

Šī gada 6. jūnijā Makgregors kārtējo reizi paziņojis, ka viņš noslēdz karjeru. Tikmēr Habiba pretinieks Geidži pēc vakardienas cīņas teica, ka nākamā gada 23. janvārī īrs aizvadīs dueli pret Dastinu Porjē, noradot, ka vēlāk par to tiks paziņots arī oficiāli.

Karjeras laikā Makgregors aizvadīja vienu cīņu pret Nurmagomedovu, tai noslēdzoties ar Krievijas pārstāvja uzvaru 2018. gada oktobrī. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro), kamēr Makgregors nevarēja cīnīties sešus mēnešus un samaksāja sodu 50 tūkstošu dolāru (44 tūkstoši eiro) apmērā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par