Makgregors: Mūsu cīņas laikā Habibam teicu, lai viņš beidz čīkstēt kā mīkstais

Konors Makgregors un Džo Rogans, sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) zvaigzne Konors Makgregors, kurš nekad nav kautrējies publiski izteikt savu viedokli, sociālajos tīklos kritizējis citu šīs organizācijas spīdekli Habibu Nurmagomedovu, pret kuru īrs pagājušā gada oktobrī aizvadīja savu līdz šim pēdējo cīņu.

“Trešajā raundā, manā raundā, Habibam teicu, lai viņš beidz čīkstēt kā mīkstais. Katrā raundā čīkstēja pie tiesneša kā mīkstais. Pat ceturtajā raundā, kad viņš bija mani satvēris. Es par to biju neizpratnē,” ierakstā savā “Instagram” kontā pavēstīja Makgregors.

Atgādinām, ka “UFC 229” cīņu šova galvenajā duelī ceturtajā raundā Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”) pārspēja Habibs Nurmagomedovs, kurš tādējādi nosargāja savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas gan Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Vēlāk Nevadas štata sporta komisija (NSAC) atņēma abiem cīkstoņiem licences, kā arī piešķīra pagaidu diskvalifikācijas. Galīgais lēmums no NSAC tiks pieņemts 29. janvārī, un paredzams, ka abi cīkstoņi saņems jaunas diskvalifikācijas, kā arī naudas sodus.

“Ja kādam bija iemesls pasūdzēties tiesnesim par kaut ko, tad tikai man cīņas pirmajā raundā, kad Habibs turējās pie manām kājām četras minūtes no vietas, bez nekādas aktivitātes. Bet cīņa ir cīņa. Kuru gan tas krata? Čīkstēšana tiesneša priekša kā pilnīgam mīkstajam. Pēdējā laikā esmu sapratis, ka daudzi cilvēki cīņas sportu pasaulē ir čīkstētāji. Es zinu, ka jūs esat izputējuši, puiši, taču neesiet izputējuši čīkstuļi.”

Vēl nesen UFC prezidents Dana Vaits pavēstīja, ka revanša cīņa starp Konoru un Habibu varētu notikt šī gada laikā, tomēr vispirms jāsagaida Nevadas štata komisijas lēmums par iespējamo diskvalifikāciju apmēru.

View this post on Instagram

Let the record show. I like Paulie Malinaggi. Here is a confrontation between us regarding a picture he was upset about. Yes you heard that right. A picture. I told him here to his face. “Don’t be bitching.” Common knowledge I would think for a fighting man. Don’t be a bitch, bitching. The same thing I said to khabib at the end of round 3. My round. Don’t be bitching! Every single round bitching to the referee. He was even bitching in the fourth round from mount position. It baffled me. If anyone should have been saying anything to the referee, it should have been me in that 1st round. That round he held onto my legs for four minutes straight. With zero activity. But a fight is a fight who gives a fuck. Crying to the referee like a proper bitch. I was trying to dig my fingers into his Adams Apple. Many individuals in the fight business, I have learned lately, are absolute bitches. I know you’s are broke boys. But don’t be broke bitches.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Brunis iepazīstina ar jauno 11TV šovu!

Dāmas un kungi, tas brīdis ir tuvu. Jau pirmdien plkst. 12:00 tiešraidē mūsu Facebook vidē un blogā Brunis ar savu pārinieku Ģenerāli dzīs naglas. Citiem vārdiem, kungiem būs trāpīgi un asprātīgi komentāri par sportu un citām tēmām. Būs interesanti, jautri un iespaidīgi. Vai tad ar viņiem kādreiz ir bijis citādi!?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par