Makgregors: Nav nepieciešamība dot revanšu, ja esi uzvarējis ar iespaidīgu nokautu

Konors Makgregors, Sportazinas.com
foto: MMA Weekly

Bijušais UFC (“Ultimate Fighting Championship”) čempions īrs Konors Makgregors intervijā ar bjpenn.com atklājis, kuriem cīkstoņiem viņš varētu dot revanša iespēju.

“Dastins Porjē, Makss Holovejs un Hosē Aldo ir pelnījuši revanša cīņu ar mani. No otras puses – nav nepieciešamība dot revanša iespēju, ja esi uzvarējis ar iespaidīgu nokautu pirmajā raundā vai vienkārši dominējis visas cīņas gaitā. Taču ja cīkstonis pēc tādiem zaudējumiem spēj atgūties, uzvarēt cīņas un kāpt reitingā, kā arī mainīt savu stilu, viņam var dot iespēju,” iesāk Makgregors.

Viena no iespaidīgākajām karjeras uzvarām īram bija pār Aldo, kurš iepriekš nebija piedzīvojis zaudējumus, bet Makgregors viņu uzveica jau cīņas 13. sekundē.

“Pat Aldo ir atguvies. Pēdējās divās cīņās viņš guvis iespaidīgas uzvaras. Cīņas gaitā viņš nedaudz piekāpās, taču spēja lauzt to gaitu. Tagad viņš gatavojas cīņai ar Aleksu Volkanovski. Ja arī tajā viņš gūs uzvaru, varam izskatīt iespēju aizvadīt atkārtotu cīņu. Pat neskatoties uz to, ka pirmajā reizē viņu iznīcināju jau 13. sekundē,” uzskata Konors.

Iepriekš Makgregors izteica vēlmi atkārtoti cīnīties ar Habibu Nurmagomedovu.

Savu pēdējo cīņu īrs aizvadīja 6. oktobrī UFC 229 turnīra ietvaros Lasvegasā, kur piekāpās tieši Nurmagomedovam.  Pēc cīņas beigām Nurmagomedovs izlēca ārpus oktagona un metās virsū Makgregora komandai.

Rezultātā sākās kautiņš, kurā iesaistījās abi cīkstoņi un viņu komandas. Par šo notikumu tika uzsākta disciplinārlieta, kā rezultātā Habibs tika diskvalificēts no cīņām uz deviņiem mēnešiem un sodīts ar 500 tūkstošiem ASV dolāru (441 tūkstoši eiro) lielu naudas sodu, bet Konors saņēma sešus mēnešu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu dolāru (44,1 tūkstotis eiro) sodu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par