Makgregors nepaliek atbildi parādā: Habib, tava sieva ir… dvielis

Konors Habibs, sportazinas.com
Foto: Konora Makgregora Twitter

Bijušais UFC čempions kārtējo reizi nav palicis atbildi parādā Krievijas pārstāvim Habibam Nurmagomedovam, kurš īru šonedēļ publiski nosauca par greizsirdīgu sievu, kura vienmēr aiziet, lai atgrieztos.

Habibam tika jautāts, ko viņš domā par kārtējo reizi, kad Makgregors pavēstījis, ka aiziet no UFC un noslēdz savu cīkstoņa karjeru.

“Draudziņ, tava sieva – dvielis,” uz Habiba replikām mikroblogošanas vietnē “Twitter” ierakstīja Konors, vēlāk gan ierakstu dzēšot. Tvītam īrs pievienoja bildi ar Habibu kāzās.

Tāpat Makgregors atkal pavēstīja, ka varētu sekot revanšs ar Habibu, kurš šobrīd ir čempiona godā: “Tu darīsi to, ko tev liks darīt, tāpat, kā tas noticis vienmēr.”

Jāatzīmē, ka Nurmagomedovs pēdējo cīņu aizvadīja tieši ar Makgregoru, kuru uzveica ceturtajā raundā ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”).

Tiesa, Makgregors neilgi pirms paziņojuma par aiziešanu no aktīvā sporta, izteicās: “Viņš mani pārsteidza. Ja es būtu bijis pilnībā nodevies cīņai, nekad nebūtu saņēmis tādu sitienus. Ticu saviem spēkiem un ļoti vēlos atkārtot šo cīņu. Esmu formā. Aiziet, noorganizējam to!”

Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru (444 tūkstoši eiro) lielu naudas sodu un viņš cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu ASV dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par