Makgregors nikns uz UFC: Es joprojām gaidu, taču mana pacietība zūd

25/12/2023 12:03
Nokopēts
Konors Makgregors un Krištianu Ronaldu

Jauktās cīņas mākslas (MMA) speciālists Konors Makgregors (22-6) intervijā ar “talkSPORT” kritizējis UFC organizāciju par tās bezdarbību saistībā ar viņa atgriešanos oktagonā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Saūda Arābijā norisinājās vērienīgais boksa cīņu vakars, kurā spēkojās tādi bokseri kā Entonijs Džošua un Deontejs Vailders. Pasākumu klātienē apmeklēja arī Makgregors. Ekstravagantais Īrijas MMA cīkstonis savu pēdējo cīņu aizvadīja 2021. gada vasarā, kad viņš duelī pret Dastinu Porjē salauza kāju un automātiski piedzīvoja zaudējumu. Kopumā Makgregors pēdējās četrās cīņās piedzīvojis trīs neveiksmes.

Kopš tā brīža nav bijusi skaidrība par Makgregora atgriešanos UFC. Kā galvenais kandidāts cīņai pret Makgregoru ticis minēts amerikānis Maikls Čandlers, taču situāciju apgrūtināja tas, ka Makgregoram pēc zaudējuma Porjē tika veikta operācija un īru cīkstonis atsauca sevi no dopinga pārbaudes uzskaites grupas. Makgregors uzskaitē atgriezās tikai oktobrī, un, pēc UFC dopinga kontroles noteikumiem, sportistiem ir jāiziet sešu mēnešu pārbaudes, pirms tie atkal var aizvadīt cīņu.

Makgregors gan šajā situācijā vainoja UFC, norādot, ka organizācija viņam nav nākusi pretī, lai parūpētos par konkrētu atgriešanās brīdi. “Man joprojām ir daudz ko piedāvāt. Šeit Saūda Arābijā visi runā par [manu iespējamo] cīņu pret Meniju [Pakjao] boksā, bet UFC nenotiek nekas… Iedodiet man kaut ko!” uzstāja Makgregors.

“Man bija paredzēts atgriezties pagājušajā aprīlī, tad decembrī, bet tagad jau nākošā gada aprīlī – cīņas sporta vēsturē pret nevienu tā neviens nav izturējies! Tādu naudu, ko es esmu šajā sportā ienesis – ar mani var pārdot vairāk cīņu, nekā ar visiem pārējiem cīkstoņiem kopā,” pārliecināts bija Makgregors. “Tam, kam es esmu gājis cauri, palīdzot UFC, viņiem vajadzētu nākt pretī, ne? Es joprojām gaidu, taču mana pacietība zūd.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām