Makgregors “noguļ” vairākus sitienus un atgriešanās cīņā saņem nokautu no Porjē

24/01/2021 07:43

Šorīt “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 257. pasākuma galvenajā cīņā Dastinas Porjē otrajā raundā nokautēja Konoru Makgregoru.

Cīņa sākās piesardzīgi, bet pirmās minūtes izskaņā Porjē iedzina Makgregoru stūrī. Īram sanāca tikt ārā no neizdevīgās pozīcijas un turpmākajās pirmā raunda minūtēs cīņa pārsvarā norisinājās oktagona malā, kur abi cīkstoņi centās iesist viens otram ar plecu. Pusotru minūti pirms raunda beigām duelis atkal atgriezās laukuma centrā, abiem sportistiem apmainoties ar spēcīgiem sitieniem un pārsvarā izmantojot rokas.

Pēc pārtraukuma norisinājās mierīgāka cīņā ar nelielu Konora pārsvaru, kurš vairākas reizes spēja nobloķēt pretinieka sitienu ar kāju. Tomēr vienā brīdī Porjē izdevās vairākas veiksmīgas epizodes – sākumā viņš tika iedzīts pie malas, bet vēlāk amerikānis ar sitienu sēriju nogāza Makgregoru un nokautēja viņu.

Uzreiz pēc cīņas Konors sūdzējās uz sāpēm kājas muskulī, tādējādi norādot, ka viņš nevarēja pilnvērtīgi izpildīt vienu no saviem iecienītākajiem elementiem. Savukārt pēcspēles intervijā Makgregors atklāja, ka viņš jūtas iztukšots, tomēr pagaidām viņš neplāno noslēgt savas cīkstoņa gaitas, jo viņam ir vajadzīgs ekšns.

Savukārt Porjē savā runā atzīmēja citu UFC cīkstoni Maksu Holoveju. “Iespējams, viņš uzskata, ka ir labākais cīkstonis pasaulē. Bet esmu pieveicis viņu divas reizes un šodien diezgan labi izskatījos pret Konoru”.

Jāatzīmē, ka abiem cīkstoņiem tas bija otrais savstarpējais mačs. 2014. gadā Makgregors jau pirmajā raundā pārspēja Porjē, tādējādi šorīt amerikānim sanāca revanšēties.

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/03/2021 08:12

Bertānam 40% precizitāte no tālās distances, “Wizards” negaidīti apspēlē “Clippers” (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Vašingtonas “Wizards” izcīnīt uzvaru. “Wizards” mājās ar 119:117 (25:22, 29:39, 33:26, 32:30) uzvarēja Losandželosas “Clippers”….