Makgregors par cīņu ar Seroni nopelnījis 1,5 miljonus sekundē

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP Photo/John Locher

“Ultimate Fighting Championship” () jauktās cīņas mākslas zvaigzne par cīņu ar Donaldu Seroni 246 pasākuma ietvaros nopelnīja 60 miljonus sterliņu mārciņu (70 miljonus eiro) jeb 1,5 miljonus mārciņu sekundē.

Jau iepriekš ziņojām, ka naktī uz svētdienu UFC īru cīkstonis Makgregors pirmajā raundā ar tehnisko nokautu bija pārāks pār savu pretinieku Seroni, turklāt pretinieka nokautēšanai izrādījās nepieciešamas vien 40 sekundes. Seronem šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Konora honorārs par cīņu, kas pat nav cīņa par titulu, bija noteikts piecu miljonu ASV dolāru apmērā (ap 4,5 miljoniem eiro), tomēr, skaitot klāt procentu no cīņas translācijas maksas un Makgregora līgumu ar ”Reebok”, summa ir ievērojami lielāka.

Kā atklāj britu žurnālists Pīrs Morgans, par Serones nokautēšanu Makgregors nopelnīja 1,5 miljonus sterliņu mārciņu (1,7 miljonus eiro) sekundē, saņemot savu līdz šim lielāko honorāru UFC karjerā.

Pēc cīņas īru cīkstonis teica: ”Iegravējiet manu vārdu vēsturē. Esmu lieliskā formā. Es došos uz ballīti un pavadīšu laiku kopā ar ģimeni, bet tad atgriezīšos sporta zālē, lai arī nākamajās cīņās būtu tikpat nepārspējams.”

Tiek lēsts, ka pēc cīņas ar Seroni Makgregors savā UFC cīkstoņa karjerā kopā ir nopelnījis 75,6 miljonus sterliņu mārciņu (88 miljonus eiro). Kā apgalvo pats Konors, viņš būs miljardieris vēl pirms sasniegs 35 gadu vecumu.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kristaps Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Kristaps
Viesis
Kristaps

Nopietni, kas tas par rakstu? Pirmkārt honorārs, ko viņš saņem uzreiz par šovu ir mazāks, otrkārt neviens vel nezin kopējo ienākumu apjomu. Pat pats Konors vel nezin cik pēc visa nopelnīs un jūs, kā ziņu portāls atsaucaties uz vienu apskatnieku pieņemot viņa viedokli par patiesību? Ja var ticēt pašam Konoram, tad viņš pat iepriekšējā ciņā cīnoties par jostu ar Habibu nenopelnīja tik daudz, kā šeit rakstat. Parasti saturīgs saturs, bet šoreiz reāli kaut kāda bamošana!!!