Makgregors pirms izšķirošās cīņas ar Porjē: Apsolu, ka viņu no oktagona iznesīs uz nestuvēm

10/07/2021 09:49
Nokopēts
Dastins Porjē un Konors Makgregors

Bijušais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) divu svara kategoriju čempions Konors Makgregors (22-5) dalījies noskaņojumā pirms trešās savstarpējās cīņas ar amerikāņu cīkstoni Dastinu Porjē (27-6) un paudis pārliecību par savu uzvaru gaidāmajā duelī. Makgregora un Porjē cīņa tiks aizvadīta 11.jūlijā “UFC 264” pasākuma ietvaros Lasvegasā plkst. 05:00 pēc Latvijas laika.

“Šis man ir satraucošs brīdis. Es zinu, ka no šīs cīņas tiek gaidīts ļoti daudz,” atklāja Makgregors pirms cīņas preses konferencē. “Iepriekš esmu piedalījies lielos dueaļos, un tajos vienmēr valda spriedze. Šī, iespējams, būs mana lielākā cīņa. Fanu klātbūtne šoreiz tikai uzlabos atmosfēru, tāpēc esmu patiesi sajūsmā. Es uzrīkošu īstu izrādi.”

“Dastins pēdējā laikā ir teicis daudz ko, par ko viņam būs jāsamaksā – nekas labs viņu negaida. 11.jūlijā es sabraukšu savu pretinieku. Es viņu nokautēšu, par to nav šaubu,” pārliecību pauda Konors. “Tagad esmu bīstamāks un mērķtiecīgāks nekā jebkad agrāk. Viņš nespēs tikt galā ar to, ko es viņam piedāvāšu. Tā tas vienkārši būs!”

“Es saku, Porjē no oktagona iznesīs uz nestuvēm. Kurā raundā? Maksājiet, lai to redzētu,” turpināja cīkstonis. “Es nogalināšu Porjē. Iešu oktagonā ar ļaunām domām. Šaušu kā mīnmetējs. Gribu viņu neitralizēt.”

“Esmu labs puisis, taču tas neattiecas uz cīņām. Mūsu biznesā vienkārši nedrīkst uzvesties labi. Lai kas arī notiktu, esmu visnežēlīgākais cīkstonis šajā visnežēlīgākajā biznesā.”

Tāpat kļuvis zināms, cik par došanos oktagonā nopelnīs abi slavenie cīkstoņi – Makgregors saņems vismaz trīs miljonus ASV dolāru, kamēr Porjē pienāksies viens miljons. Taču, ņemot vērā translācijas tiesību honorārus, summas var izaugt līdz pat attiecīgi desmit un trīs miljoniem dolāru.

Jau ziņots, ka Makgregora un Porjē trešās savstarpējās cīņas biļetes tika izpārdotas neticamā ātrumā jau pirmajā tirdzniecības dienā. UFC prezidents Dana Vaits savā “Instagram” publikācijā pasvēstīja, ka sekunžu laikā tika izķertas 20 800 biļetes.

Iepriekšējā cīņā šī gada janvārī Porjē nokautēja Makgregoru, sagādājot īram karjeras piekto zaudējumu. Makgregors cīņas laikā guva labā apakšstilba kaulu savainojumu, kas bija bijis pietiekami nopietns, lai viņš uz kādu laiku saņemtu aizliegumu piedalīties oficiālās cīņās. Sākotnēji tika vēstīts, ka Makgregors nedrīkst aizvadīt dueļus sešus mēnešus, taču viņš no traumas atguvās ātrāk un līdz ar to laika periods tika samazināts.

Porjē, kurš specializējas brazīliešu džiu-džitsu cīņas mākslā, ar Makgregoru cīnījies divreiz. 2014.gadā uzvaru jau pirmajā raundā svinēja Makgregors, bet šogad Porjē revanšējās un uzveica Īrijas atlētu. Porjē šobrīd ir divas uzvaras pēc kārtas, bet Makgregors pēdējo trīs cīņu laikā zaudējis divreiz.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām