Makgregors saņem aizliegumu nākamo sešu mēnešu laikā aizvadīt cīņas

26/01/2021 18:16

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis Konors Makgregors saņēmis aizliegumu nākamo sešu mēnešu laikā aizvadīt cīņas, apstiprinājis medijs “MMM.tv”. Viņš nedrīkstēs cīnīties, jo nesenajā duelī pret Dastinu Porjē viņš guvis kājas traumu un aizliegums ir saistīts ar medicīniskiem iemesliem.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļas nogalē Porjē (27-6) otrajā raundā nokautēja Makgregoru (22-5), sagādājot īram karjeras piekto zaudējumu. Makgregors guvis labā apakšstilba kaulu savainojumu, kas ir bijis pietiekami nopietns, lai viņš saņemtu aizliegumu piedalīties cīņās nākamajos sešos mēnešos.

32 gadus vecais Makgregors pēc Abū Dabī notikušās cīņas tika pamanīts, staigājam ar kruķiem, bet tagad apstiprinājies, ka viņš pēc ārstu lēmuma nevarēs cīnīties līdz jūlija beigām. Tikmē Porjē izvairījās no traumām un saņēmis tikai septiņu dienu obligāto atpūtas periodu, kas pēc cīņām tiek piešķirts visiem UFC atlētiem.

Ja Makgregora rentgena rezultāti pēc 45 dienām būs uzlabojušies, viņš varēs atgriezties ātrāk. Tāpat viņam jāievēro 30 dienu režīms bez kontakta treniņiem. Lai arī Makgregors saņēma spēcīgus sitienus pa galvu, viņš izvairījies no nopietnām šīs ķermeņa daļas traumām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…