Makgregors: Ticu saviem spēkiem un ļoti vēlos revanša cīņu ar Habibu

Konors Makgregors, Sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP/LETA

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) zvaigzne Konors Makgregors dalījies pārdomās par savu līdz šim pēdējo cīņu pērnā gada oktobrī, kad īru “UFC 229” galvenajā duelī ceturtajā raundā ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”) pārspēja Habibs Nurmagomedovs, kurš tādējādi nosargāja savu titulu vieglajā svarā.

“Viņš ir iespaidīgs sāncensis, kurš jau kopš bērnības ir cīkstējies ar lāčiem. Habibs ir daudz strādājis pie cīņas stājā, un viņa uzbrukumi bija daudz asāki nekā es gaidīju. Par to viņš ir pelnījis manu cieņu – bija pienācis viņa laiks. Kaut ko paveikt vienu reizi ir ļoti viegli. Atliek tikai atdot visus spēkus.”

“Ja tu to dari vienu reizi pēc otras, gadu no gada, tad motivācija neizbēgami sāk pamazām zust. Jūtu, ka tajā dienā ar mani notika tieši tas. Es viņam neizrādīju pienācīgu cieņu – man bija nospļauties par viņa stāju un es devos uz priekšu. Viņš mani pārsteidza. Ja es būtu bijis pilnībā nodevies cīņai, nekad nebūtu saņēmis tādu sitienus. Ticu saviem spēkiem un ļoti vēlos atkārtot šo cīņu. Esmu formā. Aiziet, noorganizējam to!”

Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai “oktagonā”, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un Dagestānas cīkstonis cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju.

“Kad nesaskaņas nerimstas, ir jānotiek revanša duelim. Pēc mūsu pirmās cīņas bija domstarpības – es iesitu viņa radiniekam, kad Habibs centās izlēkt no “būra” un aizbēgt. Tās vēl nav šī stāsta beigas.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par