Maksimenko pavada laukumā visas 90 minūtes, Uldriķis paliek ārpus pieteikuma

28/09/2018 00:09

Latviešu futbolists Vitālijs Maksimenko šovakar aizvadīja visas 90 minūtes Slovēnijas čempionāta spēlē un palīdzēja Ļublānas ”Olimpija” saglabāt otro vietu kopvērtējumā.

Maksimenko devās laukumā ”Olimpija” komandas sākumsastāvā mačā pret kopvērtējumā vienu vietu zemāk esošo ”Gorica” un nospēlēja visas 90 minūtes, palīdzot komandai mājās izcīnīt neizšķirtu (2:2).

Viesi 61. minūtē atklāja mača rezultātu (1:1), taču ”Olimpija” 82. minūtē realizēja pendeli un panāca izlīdzinājumu – 1:1. Lai gan pēc sešām minūtēm ”Gorica” vēlreiz izvirzījās vadībā, mājinieki kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu un vienu punktu.

Tikmēr Šveicē panākumu svinēja Andra Vaņina pārstāvētā ”Zurich”, kas kompensācijas laikā izrāva uzvaru pār Roberta Uldriķa pārstāvēto ”Sion” (2:1) un pakāpās uz trešo vietu kopvērtējumā.

Latvijas izlases vārtsargs palika uz rezervistu soliņa, bet Uldriķis šoreiz netika iekļauts komandas pieteikumā.