Makmilans par rezultatīvo sezonas sākumu: Esmu kļuvis vecāks un varbūt arī nedaudz gudrāks

18/09/2019 23:46

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” kanādiešu uzbrucējs Brendons Makmilans uzskata, ka, gadiem ejot, viņš kļūst gudrāks un tādējādi pieņem labākus lēmumus laukumā, kas atspoguļojas rezultativitātē.

“Dinamo” trešdien savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”, ciešot ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs. Vārtus “Dinamo” labā guva Dāvids Ulstrēms un Makmilans.

“Spēle bija līdzīga,” pēc dueļa portālam “Sportazinas.com” sacīja 29 gadus vecais Makmilans. “Lielu daļu mača kontrolējām notikumus tajā, taču visu izšķīra sīkumi un beigās uzvarēja komanda, kas labāk spēja realizēt savas iespējas.”

“Dinamo” sezonu sāka ar divām uzvarām pēc kārtas, taču šobrīd pēdējās piecās cīņās piedzīvoti jau četri zaudējumi.

“Centāmies atkal demonstrēt ātru un agresīvu spēli, kuru bijām pazaudējuši pēdējos četros mačos. Jāsaka, ka spēlējām ļoti solīdu hokeju, turklāt jau pirms spēles zinājām, ka būs gaidāma smaga cīņa,” turpināja uzbrucējs.

Aptuveni piecas minūtes līdz otrā perioda beigām divus noraidījumus pēc kārtas saņēma “Dinamo” – sākumā četru minūšu sodu nopelnīja Sotnieks, bet brīdi vēlāk par uzbrukumu galvas un kakla rajonā 2+10 minūšu sodu saņēma Vitālijs Pavlovs. Par to pamatīgi uzvilkās līdzjutēji, kas izsvilpa tiesnešus.

“Jā, dzirdēju līdzjutēju emocijas. Šajā epizodē palikām trīs pret pieciem un lielie mazākumi vienmēr ir sarežģīti,” atzina Makmilans. “Dinamo” komanda mazākumu neizturēja un tajā zaudēja vārtus, tobrīd rezultātam kļūstot 1:2.

“Centos smagi strādāt pie vārtiem un palīdzēt komandas biedriem. Domāju, ka izveidojām pāris labus momentus,” savu sniegumu raksturoja uzbrucējs, kurš spēlēja vienā maiņā ar Rihardu Mareni un Kārteru Eštonu.

Makmilans šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli un guva vārtus. Viņš mača laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 16 iemetieniem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

Makmilans šo sezonu iesācis ar atzīstamu rezultativitāti, jo septiņos mačos guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles. “Esmu kļuvis vecāks un varbūt arī nedaudz gudrāks, taču kopumā daudz trenējos un fokusējos, lai būtu uz pareizā ceļa,” rezultativitāti pagājušajā sezonā un šajā salīdzināja hokejists.

Makmilans, kurš ir 2008. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta 85. numurs, pagājušajā sezonā 47 mačos atzīmējās ar 19 (7+12) punktiem, bet šobrīd septiņos dueļos viņam 6 (4+2) punkti.