Makmilans: Priecīgs, ka spējām atrast savu spēli

Brendons Makmilans, sportazinas.com
Brendons Makmilans | Foto: Sanktpēterburgas SKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs sarunā ar vienības preses dienestu atzina, ka mačā pret Sanktpēterburgas SKA komandai izdevās atrast savu spēli.

Jau ziņots, ka rīdzinieki pēcspēles metienu sērijā piekāpās SKA ar 3:4. Makmilans laukumā pavadītajās 22:03 minūtēs izdarīja sešus metienus un guva divus vārtus. Kanādietis divas reizes stājās ripas ceļā, ka arī pielietoja vienu spēka paņēmienu.

“Esmu priecīgs, ka spējām atrast savu spēli. Izvērtās līdzvērtīga cīņa. Papildlaikā bija iespējas spēli uzvarēt, manuprāt, vārtu guvums bija jāskaita. Overtaimā laikam šādi gūtus vārtus var arī neieskaitīt. Eštonam gan tika pārsista lūpa, ja jau strikti skatāmies noteikumus, tad skatāmies uz visām pusēm,” viedokli pauda uzbrucējs.

“Šeit mums vienmēr ir ļoti aizraujoši mači, to ir grūti izskaidrot. Iepriekšējā spēle Sočos mums neizdevās, vēlējāmies uzlabot sniegumu. Protams, arī pretinieka meistarības līmenis ietekmē sniegumu, koncentrēšanos,” atzina Makmilans.

“Priekšā mums būs pārtraukums. Pirmais uzdevums – savest kārtībā ķermeni, cik vien tas būs iespējams. Mēs spēlējam pašaizliedzīgi, daudz bloķējam ripas, tā spēlējot, ir neiespējami būt bez traumām. Jāievelk elpa un kārtīgi jāsagatavojas nākamajām spēlēm. Tupinājumā mums būs ļoti svarīgas spēles pret savas konferences komandām,” noslēdza kanādietis.

Šajā sezonā 29 gadus vecais Makmilans piedalījies 24 mačos, kuros guvis septiņus vārtus un atdevis desmit piespēles. Uzbrucējam ir negatīvs lietderības koeficients -8.

“Dinamo” turpina ieņemt pēdējo vietu Rietumos. Ģirta Ankipāna vadītā vienība izcīnījusi 17 punktus 25 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par