Makmilans: “Traktor” spējām uzvarēt izbraukumā, tagad tas jāizdara arī mājās

20/10/2019 20:37

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” komandas kanādiešu uzbrucējs Brendons Makmilans paudis pārliecību par komandas sniegumu un ir motivēts nākamajai cīņai. 

Jau vēstījām, ka Rīgas klubs svētdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienībai, kā rezultātā pārtrūka rīdzinieku divu uzvaru sērija. Makmilans šajā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. 

Kanādietis komentēja spēles gaitu: “Šī bija līdzvērtīga cīņa. Mēs šodien nespējām tikt cauri viduszonai, aizsardzībā viņi spēlēja ļoti blīvi. Šis bija mačs, kur mazākā kļūda izšķīra rezultātu. Ar vieniem grūtiem vārtiem spēli ir grūti uzvarēt.” 

“Reizēm tas ir pārbaudījums. Katrā brīdī, kad esmu uz ledus, cenšos parādīt labāko sniegumu. Man ir labs kontakts ar treneriem un es cenšos viņu nepievilt, parādot labāko spēli, jo viņi man uzticas. Bet man patīk spēlēt daudz – visu laiku esmu spēlē,” savu sniegumu vērtēja Makmilans. 

Uzbrucējs analizēja rīdzinieku nākamos pretiniekus: “”Traktor” ir laba komanda. Esmu spēlējis pie Pētera Skudras, es zinu, ko no viņa sagaidīt, kādu spēles stilu viņi piekopj. Spēle būs agresīva. Spējām uzvarēt izbraukumā, tagad tas jāizdara mājās.” 

Makmilans šajā sezonā ir dalīti rezultatīvākais spēlētājs Rīgas “Dinamo” komandā – 19 mačos viņš atzīmējies ar pieciem vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvajām piespēlēm. 

Trešdien rīdzinieki savā laukumā uzņems Skudras vadīto Čeļabinskas “Traktor”. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…