Makreckis dodas laukumā uz maiņu zaudētā Vācijas trešās līgas spēlē

30/10/2021 18:32
Čebrails Makreckis

Latvijas pussargs Čebrails Makreckis sestdien devās laukumā uz maiņu Vācijas trešās līgas mačā, Dortmundes “Borussia II” komandas futbolistiem piedzīvojot zaudējumu. “Borussia II” vienība viesos ar 1:2 (1:1) piekāpās Berlīnes “Viktoria”. Makreckis devās laukumā mača 80.minūtē, kad rezultāts bija 1:1. Uzvaru mājiniekiem 86.minūtē izrāva Falkāu.

Citā spēlē pieteikumā netika iekļauts Latvijas futbola valstsvienības un U-21 izlases pussargs Daniels Ontužāns, “Freiburg II” futbolistiem viesos piedzīvojot sagrāvi ar 0:6 (0:2) pret “Munich 1860” vienību.

“Borussia II” ar 20 punktiem 14 cīņās ierindojas devītajā vietā, bet “Freiburg II” ar 16 izcīnītiem punktiem 14 spēlēs ieņem 17.vietu 20 komandu konkurencē un ir noslīdējusi izkrišanas no līgas zonā.  Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.