Maksimenko nāk uz maiņu Japānas otrās līgas spēles izskaņā

02/12/2020 22:43
Vitālijs Maksimenko

Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko trešdien Japānas otrajā līgā laukumā pavadīja neilgu laiku, viņa pārstāvētajai Omijas “Ardia” cīnoties neizšķirti.

“Ardia” mājās cīnījās neizšķirti 3:3 (3:0) ar “Ehime” vienību.

Mājinieki pirmajās astoņās minūtēs guva divus vārtus, bet pirmā puslaika vidū panāca jau 3:0. Tiesa, otrajā puslaikā no 74. līdz 78.minūtei pretinieki guva trīs vārtus un panāca neizšķirtu.

Maksimenko laukumā devās uz maiņu divas minūtes pirms pamatlaika beigām. Iepriekšējās četras spēlēs viņš pavadīja uz rezervistu soliņa, bet pēdējos septiņos mačos nospēlējis tikai desmit minūtes.

“Ardia” 38 spēlēs iekrājusi 47 punktus un ieņem 13.vietu starp 22 klubiem.

“Ardia” komanda pērn Japānas pēc spēka otrajā līgā izcīnīja trešo vietu un nopelnīja iespēju cīnīties pārspēlēs par vietu spēcīgākajā čempionātā. Omijas vienība jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, tāpēc arī šosezon jāspēkojas otrajā līgā.

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra trešdien palīdzēja “Oleksandriya” komandai sasniegt Ukrainas kausa ceturtdaļfinālu.

Astotdaļfinālā Oleksandrijas futbolisti divu Ukrainas premjerlīgas komandu duelī mājās ar rezultātu 3:0 (1:0) pārspēja “Minaj” vienību.

Dubra bija sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājiniekiem vārtus guva Romāns Vantuhs, Valērijas Bondarenko un Oleksijs Dovgijs.

Pēc divām nedēļām astotdaļfināla maču aizvadīs arī pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja”, kas spēkosies ar “Desna” futbolistiem.

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis trešdien Šveices superlīgas spēlē devās laukumā uz maiņu, taču viņa pārstāvētā “Sion” piedzīvoja zaudējumu viesos.

“Sion” viesos ar 0:2 (0:0) piekāpās “Lucern”.

Uldriķis spēlē iesaistījās mača 60.minūtē, kad rezultāts vēl bija 0:0.

Pirmos vārtus mājiniekiem 70.minūtē uzdāvināja Jans Bamerts, raidot bumbu savos vārtos, bet 11 minūtes vēlāk Ivo Alunga panāca 2:0 mājinieku labā.

Mārča Oša pārstāvētā “Lugano” ar 16 punktiem astoņās spēlēs ir otrā, kamēr “Sion” ar septiņiem punktiem tikpat cīņās atkāpusies uz astoto vietu starp desmit komandām.