Maksvītis: Vai tā būtu Igaunija, Latvija vai ASV – sakāve pret jebkuru pretinieku ir sāpīga

27/02/2024 18:39
Nokopēts
Kazis Maksvītis

Lietuvas basketbola izlases galvenais treneris Kazis Maksvītis pēc vakar piedzīvotā zaudējuma pret Igauniju sarunā ar lietuviešu medijiem dalījies iespaidos par spēli.

Jau vēstīts, ka Lietuva vakar 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Tallinā ar rezultātu 59:65 zaudēja Igaunijai. Zīmīgi, ka šī igauņiem pret lietuviešiem bija vēsturē pirmā uzvara oficiālās spēlēs. Maksvītis tam gan īpašu uzmanību nepievērsa. “Vai tā būtu Igaunija, Latvija vai ASV – sakāve pret jebkuru pretinieku man ir sāpīga,” pauda lietuviešu treneris.

“Grūts, spraigs mačs. Daudz cīņas, daudz brāķa abu komandu izpildījumā. Varējām uzvarēt, ja būtu bijuši nedaudz labāki vai nu uzbrukumā, vai aizsardzībā. Aizsardzība pirmajā puslaikā spēlēja lielu lomu, taču mēs dabūjām dažas nevajadzīgas piezīmes. Tāpat slikti cīnījāmies zem groziem – kad metam tik slikti un neejam pakaļ atlēkušajām bumbām, tad ir grūti uzvarēt,” secināja Maksvītis.

Lietuva EČ kvalifikācijas ciklu iesākusi ar bilanci 1-1. “Mums ir jāsagatavojas katram mačam. Šādā atmosfērā nebija viegli spēlēt, bet mums bija jāparāda raksturs, nevis jāskrien krūmos. Mums sarežģītos brīžos ir jāparāda lielāks cīņasspars un jāspēlē kā komandai,” par secinājumiem pēc februāra “loga” stāstīja Maksvītis. “Atmosfēra [Tallinā] gan bija patīkama. Igauņi gribēja svinēt, tikai žēl, ka šos svētkus neizbojājām.”

Ulanovs par Lietuvas zaudējumu Igaunijai: Neglīta spēle, mums bija jāspēlē gudrāk

Igaunijas izlases kapteinis: 59 ielaistie punkti pret Lietuvu parāda, ka izdarījām arī kaut ko labu

TOP notikumi
1
X
2
4.2
3.8
1.78
1.67
-
2.25
1.21
6.75
13.5
1.3
5.75
9.75
1.2
7.25
14
3.3
3.25
2.2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām