Māliņš pārceļas uz Jelgavu, klubam varētu pievienoties Latvijas izlasē spēlējis aizsargs

11/12/2018 13:04
Nokopēts
Germans Māliņš, www.sportazinas.com

Latvijas futbola virslīgas komanda FK “Jelgava” savām rindām piesaistījusi vārtsargu Germanu Māliņu, vēsta kluba oficiālā mājaslapa, norādot, ka drīzumā komandai varētu pievienoties arī kāds aizsargs, kurš Mariana Pahara vadībā spēlējis Latvijas nacionālajā izlasē.

Māliņš iepriekšējo sezonu pavadīja “Riga FC”, kļūstot par Latvijas čempionu un kausa ieguvēju, tomēr vietu sezonas otrajā pusē vārtos zaudēja talantīgajam Robertam Ozolam, kļūstot par rezerves opciju.

Par vietu jelgavnieku vārtos Māliņam nāksies konkurēt ar 22 gadus veco Vladislavu Kurakinu.

31 gadu vecais Māliņš iepriekš pārstāvējis arī tādas Rīgas komandas, kā vairs nepastāvošās “Olimps” un “Skonto”, kā arī RFS. Divas sezonas vārtsargs pavadīja spēcīgajā Baltkrievijas klubā Borisovas BATE, divas reizes kļūstot par kaimiņvalsts čempionu.

Tāpat tiek ziņots, ka komandā vairs nespēlēs vārtsargs Jānis Krūmiņš, aizsargs Vjačeslavs Jemaļjaņeko, pussargi Rjotaro Nakamo un Maksims Rafaļskis. Komandā paliks virkne spēlētāju ar kuriem noslēgti ilgtermiņa līgumi  – Vladislavs Kurakins, Andris Krušatins, Marks Kurtišs, Viktors Litvinskis un Daniils Hvoiņickis, bet no leģionāriem palis Naims Šarifi, Jaels Eisderns un Gurams Lukava.

Klubs vēsta, ka komanda pirmssezonas treniņnometni aizvadīs Lietuvas pilsētā Marijampolē.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām