Malkins: Par jaunu līgumu un naudu nedomāju, jo esmu pietiekami bagāts puisis

30/12/2021 18:53
Nokopēts
Jevgēņijs Malkins, www.sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” viens no spožākajiem hokejistiem Jevgēņijs Malkins atzinis, ka šobrīd par jaunu līgumu un naudu nedomā, jo uzskata, ka karjeras laikā sapelnījis pietiekami daudz, lai šobrīd par to nebūtu jāraizējas.

35 gadus vecajam krievu hokejistam kontrakts noslēgsies nākamgad, un šī ir viņa pēdējā sezona esošā līguma ietvaros. “Nē, nē, par jaunu līgumu nedomāju,” medijam “The Athletic” sacīja Malkins. “Par naudu neuztraucos, jo esmu pietiekami bagāts puisis. Visvairāk vēlos atgūt atpakaļ savu spēli. Mums ir lieliska grupa un lieliski treneri un esmu noilgojies pēc hokeja. Nav viegli, bet vēlos spēlēt vēl trīs četrus gadus un jūtu, ka es uz to esmu spējīgs.”

Malkins aizvadītās sezonas laikā iedzīvojās ceļgala traumā, kuras dēļ viņam starpsezonā bija nepieciešama operācija. Viņš gan bija spējīgs uzspēlēt Stenlija kausa izcīņā, no kuras pingvīni izstājās jau pirmajā kārtā. “Ar komandas ārstu bija grūta saruna – viņš piedāvāja mēģināt spēlēt bez operācijas. Mums bija laba komanda un gribēju piedalīties “play-0ff”. Aizvadīju pāris treniņos un jutos labi.  Biju gan mazliet nedrošs, ka kāds izdarīs spēka paņēmienu, un ceļgals to neizturēs. Pēc “play-off” man tika veikta vēl viena magnētiskā rezonanse un skats bija mazliet sliktāks nekā pēc pirmās.”

Zīmīgi, ka 2011. gadā Malkins iedzīvojās krustenisko saišu savainojumā, bet nākamajā sezonā spēja kļūt par regulārā čempionāta vērtīgāko spēlētāju. “Pozitīvais ir tas, ka pēdējo reizi, kad savainoju ceļgalu, es atgriezos un aizvadīju karjeras labāko sezonu. Ceru, ka varēšu atgriezties iepriekšējā līmenī, taču šie seši mēneši bijuši smagi,” pauda Malkins.

Pieredzējušais uzbrucējs arī pozitīvi raugās uz esošo “Penguins” sastāvu, kurā spēlē arī Teodors Bļugers. Pitsburga šobrīd ieņem visai drošu ceturto vietu Metropolitana divīzijā. “Man patīk sastāvs – puiši smagi strādā. Pēdējo gadu laikā gan bijušas problēmas, jo traumas bija man un Sidam [Sidnijam Krosbijam], taču vārtsargi spēlējuši labi. Domāju, ka šosezon mums noteikti ir iespējas aizcīnīties līdz finālam. Man patīk tas, ko es redzu un ceru, ka šai grupai došu vēl papildus spēku.”

TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
2.2
4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām