Mamajevam var nākties klubam maksāt 30 miljonus eiro

Pāvels Mamajevs Foto: EPA/SERGEI ILNITSKY

Krievijas premjerlīgas kluba “Krasnodar” spēlētājam Pāvelam Mamajevam var nākties savam klubam maksāt 30 miljonus eiro par līguma laušanu, vēsta sports.ru.

Spriežot pēc līguma nosacījumiem starp spēlētāju un klubu, ja tas tiek lauzts par neatbilstošu disciplināru uzvedību no futbolista puses, tam jāmaksā sods 30 miljonu eiro vērtībā. Pašlaik tiek izskatīta iespēja, kā pēc iespējas ātrāk lauzt līgumu ar futbolistu.

Jau vēstīts, ka Mamajevs kopā ar citu futbolistu Aleksandru Kokorinu (Sanktpēterburgas “Zenit”) pirmdienas rītā Sanktpēterburgas pilsētā uzbruka vairākiem cilvēkiem.

Abi futbolisti, būdami alkohola reibumā iesaistījās divos kautiņos, kā rezultātā cilvēki guva nopietnas traumas. Futbolistu “aktivitātes” tika fiksētas video novērošanas kamerās, kas nozīmēja, ka no soda bravūrīgajiem miljonariem izbēgt neizdosies.

Krievijas medijos parādījusies informācija par Mamajevu, kuru kluba vadība jau bija brīdinājusi. Futbolists treniņnometnes laikā Austrijā naktī bija pametis viesnīcu un alkohola reibumā atgriezies tikai no rīta. Par to pussargs saņēma 10 000 dolāru lielu naudas sodu un pēdējo brīdinājumu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par