Mamčicam un Zabusovam rezultatīvas piespēles komandas zaudējumā

21/12/2021 22:57
Patriks Zabusovs

Čehija

Latvijas aizsargs Roberts Mamčics otrdien Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet uzbrucējs Patriks Zabusovs asistēja vienā vārtu guvumā, viņu pārstāvētajai Zlīnas “PSG Berani” piedzīvojot zaudējumu. Zlīnas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 2:5 (0:2, 2:2, 0:1) zaudēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētajai Česke Budejovices “Motor”.

Mamčics uz ledus pavadīja 23 minūtes un divas sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, bet Zabusovs spēlēja 17 minūtes un 47 sekundes, dueli pabeidzot ar negatīvu lietderību -2. Bindulis 19 minūtēs un vienā sekundē pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie pozitīvas lietderības +1.

Citā spēlē uzvaru svinēja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, kas viesos ar 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) pārspēja “Olomouc”. Tāpat panākumu guva uzbrucējs Māris Bičevskis un “Mlada Boleslav”, kas mājās ar 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) guva virsroku pār Brno “Kometa”. Turpretī zaudējumu cieta aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas viesos ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) atzina Tršinecas “Ocelārži” pārākumu. Uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera” otrdien nespēlēja.

Ceturtā turnīra tabulā ar 57 punktiem 32 spēlēs ir “Škoda”, 50 punkti 31 mačā piekto vietu dod “Mlada Boleslav”, bet 48 punkti 30 dueļos un sestā vieta ir “Ridera” vienība. Ar 44 punktiem 30 cīņās desmitā ir “Motor”, 41 punkts 31 mačā 12.vietu dod “Verva” hokejistiem, bet “PSG Berani” ar 20 punktiem 31 duelī ieņem pēdējo vietu līgā. Ekstralīgā spēlē 15 komandas.

Vācija

Latvijas aizsargs Arturs Kulda otrdien atdeva rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, kopā ar Krēfeldes “Pinguine” komandu svinot uzvaru. Krēfeldes vienība viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Štraubingas “Tigers”.

Kulda rezultatīvi piespēlēja trešā perioda ceturtajā minūtē, palīdzot kādreizējam Rīgas “Dinamo” uzbrucējam Lūkasam Lesio panākt 2:2. Viņš šajā cīņā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 26 sekundes, bloķēja divus metienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Latviešu aizsargs šajā sezonā 29 cīņās guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 38 punktiem 30 spēlēs ieņem 11.vietu 15 komandu konkurencē.