“Mančestra atkal ir zila”: “City” derbijā satriec “sarkanos velnus”

11/11/2018 20:40

Anglijas futbola premjerlīgas 12. kārtas centrālajā mačā Mančestras klubu derbijā “City” ar rezultātu 3:1 satrieca savu niknāko sāncensi “United”, tādējādi nostiprinoties turnīra līderpozīcijā.

Kā prognozēts, tad jau no pirmajām minūtēm “City” uzņēmās iniciatīvu šajā mačā – mājinieku centība vainagojās ar vārtu guvumu, kad 12. minūtē precīzs bija Dāvids Silva.

Arī turpinājumā dominēja mājinieki, tomēr rezultāts pirmajā puslaikā vairs nemainījās, “City” pārtraukumā dodoties ar minimālu pārsvaru.

Nākamo triecienu viesiem “City” deva jau uzreiz pēc 15 minūšu pauzes, kad snaipera dotības apliecināja Serhio Agvero (2:0).

Pēc šāda pavērsiena vairāk uzbrūkošāk sāka spēlēt “United”, viesiem 58. minūtē nopelnot iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja francūzis Antonijs Marsiāls (1:2).

Līdz pat mača beigu daļai rezultāts saspringtā cīņā palika nemainīgs, 86. minūtē Ilkajam Gundoganam ar precīzu sitienu pilnībā izšķirot mača likteni – 3:1.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā “City” ar 34 punktiem ir pirmajā vietā, par diviem punktiem apsteidzot “Liverpool”, kas šodien ne bez problēmām ar 2:0 apspēlēja Londonas “Fulham”.

Tikmēr “United” ar 20 punktiem ir vien astotajā pozīcijā.

Zīmīgi, ka trešo neizšķirtu pēc kārtas izcīnīja Londonas “Arsenal”, kas dalīja punktus ar Vulverhemptonas “Wanderers”.