Mančestras “City” atgriežas Premjerlīgas līderpozīcijās; Ēriksens izrauj “Hotspur” uzvaru (VIDEO)

15/12/2018 20:16

Anglijas Premjerlīgā šovakar pie panākumiem savos laukumos tika divas no turnīra līdervienībām Mančestras “City” un Londonas “Tottenham Hotspur”.

Čempione un tabulas galvgalī esošā “City” ar rezultātu 3:1 pārspēja Liverpūles “Everton”. Ar diviem vārtu guvumiem 22. un 50. minūtē (abos gadījumos pēc Leroja Sanē piespēlēm) izcēlās Gabriels Žezuss, bet vienreiz precīzs bija Rahīms Sterlings (69. minūtē). Savukārt viesu labā vienīgos vārtus 64. minūtē guva Dominiks Kalverts-Lūins, tobrīd panākot cerīgo 1:2.

Pepa Gvardiolas vadītā vienība līdz ar šo uzvaru vismaz uz dienu atgriezusies Premjerlīgas līderpozīcijas (44 punkti), jo tuvākā sekotāja “Liverpool” (42 punkti) savu 17. kārtas maču aizvadīs rītvakar, savā laukumā uzņemot otru Mančestras klubu “United”.

Daudz grūtāk šodien klājās “Tottenham Hotspur”, kas uzvaru pār vien 17. pozīcijā esošo “Burnley” izrāva tikai cīņas kompensācijas laikā, kad pēc centrējuma Harija Keina piespēli soda laukumā precīzā sitienā pārvērta dānis Kristians Eriksens, kuram tie bija pirmie vārti šosezon Premjerlīgā.

Panākuma gūšanai ar vieniem vārtiem šodien pietika arī Londonas “Crystal Palace” un Ņūkāslas “United” vienībām, pārspējot attiecīgi Lesteras “City” (mājās) un “Huddersfield” (viesos). Tikmēr pirmo uzvaru pēdējās septiņās spēlēs guvusi “Watford”, kas savā laukumā ar 3:2 pārspēja “Cardiff”, bet pie trešā panākuma pēc kārtas tikusi Volverhemptonas “Wanderers” – 2:0 mājās pār “Bournemouth, kas cieta sesto zaudējumu pēdējos septiņos mačos.