Mančestras “City” dominē un salauž Ņūkāslas pretestību

01/09/2018 22:11

Anglijas premjerlīgas ceturtās kārtas sestdienas vakara noslēdzošajā mačā pašreizējā čempione Mančestras “City” ar 2:1 pārspēja Ņūkāslas “United”, atkal atgriežoties uz uzvaru takas.

Rezultātu jau mača astotajā minūtē ar izcilu sitienu vārtu labajā stūrī atklāja Rahīms Stērlings. “City” arī visas spēles turpinājumā piederēja milzīgs pārsvars gan bumbas kontrolē (78:22), gan izdarītajos sitienos (24:3).

Tomēr par spīti tam Mančestras komandai neizdevās savu pārsvaru pārvērst lielākā vadībā. Tieši otrādāk – Ņūkāslas “United” latviešu izcelsmes futbolists Deandrē Jedlins pretuzbrukumā nodemonstrēja lielisku ātrumu un panāca 1:1.

Šāds rezultāts noturējās līdz pat puslaika noslēgumam un tālāk līdz 52. minūtei. Tad lielisks tālšāviens no 25 metriem padevās aizsargam Kailam Vokeram. Mančestras “City” turpināja dominēt un noturēja uzvaru ar 2:1.

Pēc šī panākuma Mančestras “City” rēķinā nu ir desmit punkti, kamēr Ņūkāslai jāsamierinās vien ar vienu, kas šobrīd dod priekšpēdējo pozīciju.