Mančestras “City” grandu cīņā pieveic “Chelsea” un saglabā premjerlīgas līderes statusu

30/09/2017 22:07

Mančestras “City” vienība sestdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē izbraukumā ar 1:0 (0:0) pieveica pagājušās sezonas čempionus Londonas “Chelsea” un saglabāja vadību turnīrā.

Vienīgos vārtus šī mača 67.minūtē iesita Kevins de Brujne.

“Chelsea” komandai šajā mačā pietrūka asuma uzbrukumā, turklāt pirmajā puslaikā traumā iedzīvojās šīs vienības spāņu uzbrucējs Alvaro Morata, kurš 35.minūtē bija spiests pamest laukumu. Londonas klubs šajā cīņā pa pretinieku vārtiem sita tikai četras reizes.

Zīmīgi, ka pirmo reizi komanda, ko vada itāļu speciālists Antonio Konte, nav spējusi iesist vārtus savā laukumā divos mačos pēc kārtas.

Tikmēr Mančestras “City” guvusi jau savu sesto uzvaru septiņos premjerlīgas mačos. Vēl vienā spēlē tā cīnījusies neizšķirti, bet premjerlīgas vadībā atrodas, pateicoties labākai vārtu attiecībai.

Arī Mančestras “United” septiņās spēlēs tikusi pie 19 punktiem. Šī vienība sestdien savā laukumā ar 4:0 (2:0) sagrāva Londonas “Crystal Palace”. Uzvarētāju rindās divus vārtus iesita Maruāns Fellaini.

Šīs sezonas pastarīte “Crystal Palace” piedzīvojusi zaudējumus visās septiņās šīs sezonas premjerlīgas spēlēs, būdama vienīgā komanda bez gūtiem punktiem.

Citā sestdienas cīņā kārtējo reizi rezultatīvi nospēlēja Harijs Keins, kurš ar diviem gūtiem vārtiem palīdzēja Totenhemas “Hotspur” izbraukumā ar 4:0 (3:0) sagraut premjerlīgas jaunpienācēju Hadersfīldas “Town”.

Anglijas premjerlīgas vadībā ar 19 punktiem septiņās spēlēs atrodas abas Mančestras vienības “City” un “United”, kam ar 14 punktiem seko “Hotspur”, bet 13 punktus iekrājusi “Chelsea”. Savukārt pirmajam četriniekam ar 12 punktiem seko “Watford”.

Citas vadošās turnīra komandas savas septītās kārtas spēles aizvadīs svētdien.